Nakupte ještě za 6 000 Kč a dopravu budete mít zdarma.

Matrace Mabo Aspe 90 x 200 cm

Doprava zdarma

Celková cena za příslušenství a doplňky: 0.
2 týdny Zboží objednáváme u výrobce, hned po naskladnění Vám zboží doručíme.
17 768 Kč 14 684 Kč bez DPH Ověřená sleva

Potřebujete poradit?

Jsme offline
Komfortní a pohodlná matrace za skvělou cenu.

Matrace Mabo Aspe 1+1 90 x 200 cm

Mabo Aspe je velice pohodlná a odolná matrace z kvalitních materiálů. Tužší, oranžová strana, je vyrobena ze studené HR pěny gramáže 45 kg/m3, jejíž výhodou je skvělé odvádění vlhkosti. Měkčí strana poskytuje uživateli komfort, a to díky viskoelastické líné pěně. Její výhodou je rozložení hmotnosti na větší plochu matrace skrze působení tepla. Střed matrace pak tvoří kvalitní elastická  pěna gramáže 32 kg/m. Lehací vrstvy matrace jsou taktéž doplněny o vertikálními otvory, čímž se provzdušní celé jádro matrace. Potah matrace je pratelný a opatřený čtyř stranných zipem - na výběr z potahu MitchSilver nebo Bambus. Matraci Aspe prodáváme jako pár za jednotnou cenu.

 • HR studená pěna gramáže 45 kg/m3
 • kvalitní pěna gramáže 32 kg/m3
 • viskoelastická líná pěna s mimořádnou prodyšností
 • vertikální perforace
 • výška 21 - 22 cm (dle volby potahu)
 • nosnost 120 kg
 • oboustranná s rozdílnou tuhostí

Potah Mitch - potah z třívrstvé pleteniny Jersey s celoplošným vzorem. Prodyšný potah s vysokým obsahem bavlny, která je příjemná na omak a lépe absorbuje vlhkost. Potah je vyplněn elastickou prodyšnou pěnou gramáže 25 kg/m3 a PES rounem, celková gramáž potahu je poté 330 g/m2. Pěna poskytuje potahu větší pevnost, odolnost a zvyšuje komfort ležení.  Potah je opatřen čtyřstranným zipem, který dělí potah na dvě poloviny. Je důležité dodržovat maximální teplotu při praní, a to 60˚C. Výška matrace v tomto potahu je 21 cm.

Potah Silver - potah z třívrstvé pleteniny Jersey s celoplošným vzorem. Prodyšný potah s vysokým obsahem lyocellu s ionty stříbra, které aktivně působí proti bakteriím. Lyocell se na dotek podobá hedvábí a svojí strukturou připomíná polyester, díky svým schopnostem příjemně chladí jako hedvábí, ale také hřeje jako vlna. Díky tomuto materiálu potah vyniká svou mimořádnou absorpční schopností a lehkostí. Potah je vyplněn elastickou prodyšnou pěnou gramáže 25 kg/m3 a PES rounem, celková gramáž potahu je poté 580 g/m2. Pěna poskytuje potahu větší pevnost, odolnost a zvyšuje komfort ležení. Potah je opatřen čtyřstranným zipem, který dělí potah na dvě poloviny. Je důležité dodržovat maximální teplotu při praní, a to 60˚C. Výška matrace v tomto potahu je 22 cm.

Potah Bambus - potah z třívrstvé pleteniny Jersey s celoplošným vzorem. Prodyšný potah s vrchní látkou s bambusovým vláknem, které je vytaženo přímo z bambusového stébla. Toto bambusové vlákno poskytuje potahu účinnou bariéru proti bakteriím, příjemnou měkkost a zároveň vyšší pevnost. Další schopností je také možnost absorbovat vlhkost. Potah je také vyplněn elastickou prodyšnou pěnou gramáže 25 kg/ma PES rounem, celková gramáž potahu je poté 580 g/m2. Pěna poskytuje potahu větší pevnost, odolnost a zvyšuje komfort ležení. Potah je opatřen čtyřstranným zipem, který dělí potah na dvě poloviny. Je důležité dodržovat maximální teplotu při praní, a to 60˚C. Výška matrace v tomto potahu je 22 cm.

Hodnocení

Zatím od vás nemáme žádné názory


 • 10 let na trhu
 • Výnos a montáž zboží
 • Zboží skladem
 • Možnost splátek

Související zboží

V této kategorii se bohužel zatím nenachází žádné zboží.

Zboží přidáno do oblíbených.

Zboží odebráno z oblíbených.