Nakupte ještě za 6 000 Kč a dopravu budete mít zdarma.

Dětská postel Spiky 80x160 cm

Celková cena za příslušenství a doplňky: 0.
4 - 6 týdnů Zboží objednáváme u výrobce, hned po naskladnění Vám zboží doručíme.
4 590 Kč 3 793 Kč bez DPH Ověřená sleva

Potřebujete poradit?

Jsme offline

"Vlastní domek přímo v dětském pokoji? Díky posteli Spiky žádný problém."

Dětská postel Spiky 80x160 cm

Nabízíme vám exkluzivní dětskou postel Spiky vyrobenou z kvalitního masivu borovice. Tato jedinečná postel přináší do dětského pokoje nejen pohodlí a bezpečí, ale také zábavu a fantazii. Domečkový design postele okouzlí vaše dítě a přenese ho přímo do světa snů a dobrodružství. S pečlivě zpracovanými detaily vytváří tato postel pro vaše dítě skutečný domeček na spaní. Každý večer se vaše dítě bude těšit na zážitkový spánek a dobrodružství v tomto útulném a bezpečném prostoru.

Vyrobeno z masivu borovice je postel Spiky pevná a odolná, aby vydržela náročné hry a radovánky dětí. Kromě své krásy nabízí také skvělou kvalitu a dlouhou životnost. Využití přírodního materiálu dodává posteli příjemnou atmosféru a zajišťuje zdravé prostředí pro spánek vašeho dítěte. S rozměry 80x160 cm je tato postel ideální pro dětské pokoje s omezeným prostorem. Je dostatečně prostorná pro pohodlný spánek a zároveň nezabírá příliš mnoho místa v místnosti, což umožňuje vytvořit v dětském pokoji další herní a studijní prostor.

Domeček Spiky je nejen krásnou postelí, ale také praktickým kouskem nábytku. S dodatečným úložným prostorem pod postelí můžete snadno uschovat hračky, knihy a další věci, udržovat pokoj upravený a učit dítě organizovanosti. Investujte do kvalitní a jedinečné postele pro vaše dítě. S postelí Spiky získáte nejen pohodlí a bezpečí, ale také kouzlo a zábavu pro dětský pokoj. Vaše dítě si zamiluje svůj malý domeček a bude se těšit na každý večer plný snů a dobrodružství.

V nabídce taktéž naleznete povrchovou úpravu v bílém laku, kdy jsou využity ekologické certifikované laky, které splňují veškeré evropské normy a standardy pro bezpečné užívání na předmětech, které přicházejí do styku s dětmi.

Hodnocení

Zatím od vás nemáme žádné názory


Parametry zboží

Výška 144 cm
Šířka 87 cm
Délka 164 cm
Materiál Borovice
Prostor pro šuplík 20 cm
Vnitřní šířka postele 80 cm
Vnitřní délka postele 160 cm
Oblíbené rozměry 80 x 160 cm
Úložný prostor S úložným prostorem
Vzhled Domeček
Určení Univerzální
Přistýlka Bez přistýlky
Materiál Masivní dřevo
Zábrana Se zábranou
  • 10 let na trhu
  • Výnos a montáž zboží
  • Zboží skladem
  • Možnost splátek

Související zboží

V této kategorii se bohužel zatím nenachází žádné zboží.

Zboží přidáno do oblíbených.

Zboží odebráno z oblíbených.