Úvod | !Import a záloha | Záloha_Lůžkoviny | Povlečení

Povlečení

Nastav si filtr:
0 Kč 1 Kč
ceny

V této kategorii se bohužel zatím nenachází žádné zboží


V naší komplexní nabídce kvalitního ložního prádla samozřejmě nemůže chybět povlečení. Jedná se o na dotyk velmi příjemné bavlněné povlečení české firmy Dadka s.r.o, která si u nás vydobyla renomé právě svým důrazem na kvalitu výrobků.

Povlečení drží certifikát zdravotní nezávadnosti a kvalitativní certifikát QZ. Vybrat si můžete z povlečení v mnoha různých variantách materiálu, včetně populární praktické nežehlící úpravy. Více informací získáte u každé z podkategorií.

Povlečení nesoucí označení TIP v názvu je možné ušít v rozměrech dle vašeho přání!

Materiál krep

Výsledkem kombinace populárního krepováníkvalitním základem (materiálem je 100% bavlna) je povlečení tak příjemné na dotek, že se vám z něj nikdy nebude chtít pryč. Nabízíme jej v mnoha provedeních, ladícíchprostěradly z naší nabídky.

Povlečení s označením TIP vám dodáme v rozměrech dle vašeho přání!

Materiál flanel

Flanelové povlečení stále oblíbenou klasikou a není žádného divu. Je praktické, snadno udržovatelné a elegantní. Také se velmi hodí pro chladnější měsíce, kdy zahřeje jako žádné jiné. Nabízíme pouze kvalitní flanelové povlečení ze 100% bavlny o vysoké gramáži, jehož design lze hezky sladit s prostěradly z naší nabídky.

Materiál satén clasic

Klasické saténové povlečení je velmi módní záležitostí. Jeho předností však zdaleka není elegance. Dle mnohých jde o na dotek vůbec nejpříjemnější materiál – je přiléhavý a jemně vás hladí. To však platí jen o kvalitním saténu, jako je ten z naší nabídky. 100% bavlna, tedy nejlepší možný materiál, zaručí, že usínání v saténovém povlečení se pro vás stane závislostí.

Povlečení s označením TIP v názvu vám dodáme v rozměrech dle vašeho přání!

Materiál satén nežehlivý

Nežehlivé saténové povlečení, to je dokonalé spojení praktičnosti, elegance a velmi příjemného ležení. Saténové povlečení z naší nabídky je ze 100% bavlny, což mu zaručuje nejlepší vlastnosti a absolutně nejpříjemnější přiléhavý dotyk pravého saténu.

Krom toho se toto povlečení po správném a šetrném vyprání a usušení nemusí žehlit.

Povlečení s označením TIP v názvu vám dodáme v rozměrech dle vašeho přání!info@maxi-postele.cz
+420 605 901 698
ZÁKAZNICKÝ SERVIS
PONDĚLÍ - PÁTEK : 8 - 16 H