Matrace Midea 120 x 200 cm

3 190 Kč
  • Dostupnost: 2 týdny
  • Záruční doba: 24 měsíců
Nákup na splátky Spočítat splátky

Vyberte rošt

Vyberte příslušenství

Celková cena za příslušenství a doplňky: 0.
Množství

Pružinová matrace Midea o rozměrech 120 x 200 cm náleží do střední třídy matrací. Poskytuje tak velmi kvalitní oporu celého těla, využívaje přitom osvědčené, ikdyž významně modernizované pružinové konstrukce. Celkový výška matrace 16 cm skrývá sendvičově vrstvené materiály vysoké kvality.

V samotném středu matrace Midea se nachází pružinové jádro. Pružiny typu bonell o výšce 10 cm jsou základním nosným prvkem matrace a podílejí se na jejích anatomických vlastnostech. Váha vašeho těla je rovnoměrně rozkládána mezi desítky pružin, což zaručuje správnou oporu těch nejvíce zatížených partií.

Pro hladký a precizní chod pružin je prostor mezi nimi vyplněn speciální elastickou pěnou. Ta se pohybuje spolu s pružinami a stará se o ještě lepší plynulost rozkladu hmotnosti. Celé jádro je pak odděleno silnou flísovou tkaninou, zabraňující protláčení pružin do svrchních vrstev matrace Midea.

Těsně pod úrovní potahu se nachází 3cm vrstva profilované pěny o zvýšené tuhosti – T-25T. Tato pěna je styčným bodem mezi vaším tělem a kostrou matrace, má tedy za úkol poskytnout vám homogenní měkké lože a zajistit rovnoměrný přenos sil z a do jádra matrace. Krom toho však profilování příznivě působí na krevní oběh a svaly po celém těle.

Matrace je potažena odolnou a komfortní prošívanou látkou.

 

Celková tloušťka matrace: 16 cm

Složení matrace (průřez shora dolů):

  • prošívaný potah
  • profilovaná pěna o tloušťce 3cm
  • flísovina (Felt Liner)
  • pružiny jádro (pružiny typu bonell, výška 10 cm)
  • flísovina (Felt Liner)
  • pěna o zvýšené tvrdosti T-25T, tloušťka 3cm
  • prošívaný potah

Parametry zboží

Výška matrace 16 cm
Základní materiál matrace pružinová matrace
Složení matrace PUR pěna, pružiny typu Bonell, vrstva fleece
Vhodná pro uložení na pevné desky, pevný lamelový rošt
Potah pratelný, 40 °C

Zákazníci také nakoupili

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.