Zdarma

Matrace Mabo Luxury 90 x 200 cm

18 427 Kč
  • Dostupnost: 2 týdny
  • Záruční doba: 24 měsíců

Vyberte barevnou variantu

Vyberte rošt

Vyberte příslušenství

Celková cena za příslušenství a doplňky: 0.
Množství

Matrace, která svými zónami poskytne správné držení těla při spánku.

Matrace Mabo Luxury 90 x 200 cm

LUXURY je jednostranná směrová matrace. Je určena pro uživatele, kteří nemají chuť hledat pohodlné ležení různým otáčením univerzálních matrací. Je určena pro ty, kteří vyžadují maximální komfort bez jakýchkoli kompromisů.

Vytvořili jsme unikátní vrstvu viscoelastické pěny VISCOGEM, jež se ideálně přizpůsobuje tělu a zároveň je velmi prodyšná. Nezpůsobuje pocit horka a pálení. Matrace LUXURY je díky své unikátní viscoelastické vrstvě vhodná pro všechny skupiny uživatelů. VISCOGEM je jediná viscoelastická vrstva, která nezadržuje teplotu. Matrace LUXURY má několik funkčních zón. Zónu ramenní, zónu kyčelní, zónu bederní a zónu patní. Patní zóna je pro komfortní a zdravé ležení velmi důležitá, neboť na paty je při ležení na zádech vytvářen nejvyšší tlak. Z těchto důvodů se jedná o matraci směrovou.

Pěny použité pro výrobu matrace LUXURY mají vysokou hustotu (55,56 a 85kg/m3) a jsou výjimečně pohodlné. Takovéto pěny nemění své vlastnosti po celou dobu životnosti matrace. Nevznikají tak odchylky v tuhosti matrace v různých zátěžových oblastech. Proto je hustota pěn nejdůležitější parametr při výběru kvalitní matrace. Jádro je opatřeno separačním úpletem.

Potah Silver - Potah z třívrstvé pleteniny vysoké gramáže. Prodyšný potah s obsahem viskózy a stříbra, plošně prošitý 350 g PES rounem a spodní pleteninou lacoste. Potah je díky obsahu viskózy velmi příjemný na omak a výborně absorbuje vlhkost. Stříbro působí proti bakteriím, udržuje potah čistý a bez zápachu. 3D mřížka po obvodu matrace zlepšuje cirkulaci vzduchu. Potah má čtyřstranný zip a je pratelný maximálně při 60˚C.

Potah Bambus - Potah z třívrstvé pleteniny vysoké gramáže. Prodyšný potah s obsahem viskózy. Plošně prošitý 350 g PES rounem a spodní pleteninou lacoste. Díky viskóze a výtažkům z bambusového vlákna má potah výborné absorpční vlastnosti a je velmi příjemný na omak. 3D mřížka po obvodu matrace zlepšuje cirkulaci vzduchu. Potah má čtyřstranný zip a je pratelný maximálně při 60˚C.

Zákazníci také nakoupili

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.