📣📣📣 Postelové sety opět skladem! 🔥 Sleva do neděle na většinu setů! 🔥 Neváhejte, akce končí v neděli a sety rychle mizí! 👉👉👉 Nabídka zde 👈👈👈

Nakupte ještě za 6 000 Kč a dopravu budete mít zdarma.

Postele s matrací

Kompletní sestava složená z postele, matrace a postelového roštu je vhodná pro všechny, kteří chtějí vše pro pohodlný spánek v jednom balení. Sestavy jsou složeny tak, aby poskytly maximální komfort během spánku. 

Vše bude dokonale pasovat

Výběr postele záleží především na našich představách a stylu vaší ložnice, ale výběr správného roštu a matrace už může být poměrně komplikovaná záležitost. Díky našim sestavám se tímto problémem nemusíte zabývat a my se postaráme o to, aby vše dokonale pasovalo a vy získali maximální pohodlí pro váš odpočinek. Na výběr jsou různé velikosti i provedení.

Zobrazit celý text
Zobrazit filtr

Zařizujete si novou ložnici, dětský pokoj nebo třeba pokoj pro hosty? Nebo jen potřebujete vyměnit stávající postel s matrací za novou? Využijte naší nabídky kompletních sestav jednolůžkových i dvoulůžkových sad. Postel, matrace a postelový rošt. Začněte s námi šetřit a objevte výhody těchto praktických produktových setů. 

Postel jedině z masivu

Postele z masivního dřeva patří dnes k velice populárním. Díky tomuto přírodnímu materiálu jsou perfektně stabilní, pevné a odolné. Navíc masivní dřevo zajišťuje dlouhou životnost. Námi nabízené sestavy obsahují postele vyrobené právě z masivu a jsou dostupné v několika dekorech. Jako nadstandardní vybavení si můžete navíc zvolit praktický šuplík pod postel, který perfektně poslouží jako úložný prostor nejen pro ložní prádlo nebo oblečení. 

Pokud postel z masivu není přesně to, co hledáte, máme právě pro vás připravené sestavy složené z kovových nebo čalouněných postelí. U nás si rozhodně každý přijde na své.

Kvalitní matrace jako základ pohodlí

Kvalita našeho spánku je v první řadě ovlivněna kvalitní matrací. Správná matrace nám nejen pomůže k dobrému spánku, ale uleví od bolesti zad a kloubů. Výběr kvalitní matrace nemusí být vždy snadný. Součástí sestav jsou tak kromě postelí také matrace. Vybírali jsme ty nejvhodnější pro dané postele. Součástí jsou pěnové matrace z polyuretanové pěny nebo například oboustranná sendvičová matrace se 7-zónovou anatomickou profilací pro optimální podporu a provzdušnění lůžka. 

A v neposlední řadě postelový rošt

V kompletní sestavě pak samozřejmě nechybí kvalitní rošt, který je zvolený přesně podle potřeb matrací. Kvalitní postelový rošt je neodmyslitelnou součástí každé postele a jedná o stabilní oporu matrace. Rošt navíc zajišťuje správnou cirkulaci vzduchu.

Zboží přidáno do oblíbených.

Zboží odebráno z oblíbených.