Zdarma

Rošt Samuraj Plus 100 x 200 cm

9 690 Kč
  • Dostupnost: 3 týdny
  • Záruční doba: 24 měsíců

Vyberte příslušenství

Celková cena za příslušenství a doplňky: 0.
Množství

Elektricky plně polohovatelný rošt Samuraj Plus 100 x 200 cm je určen velmi náročným zákazníkům, kteří si v posteli chtějí dopřát skutečně luxusní, pohodlný a zdravý spánek. Systém elektrického polohování je také velkým benefitem pro člověka se stíženou pohyblivostí, tedy jak seniora, tak zdravotně postiženého a nemocného.

Rošt samotný je složen z 28 velmi tenkých a pohyblivých lamel. Ty jsou ukotveny, jak je u kvalitních roštů zvykem, v párech. To zajišťuje maximální spolupráci lamel a perfektně vyrovanou ložnou plochu při libovolné zátěži.

Kotvícími body jsou velice pevná a odolná pryžová pouzdra, dávající lamelám velkou volnost pohybu. To vše se pozitivně podepisuje na anatomických a ortopedických vlastnostech roštu Samuraj Plus. Pětice lamel v kritické oblasti beder je pak vybavena nastavením tuhosti. To vám dává možnost uzpůsobit si tvrdost roštu dle preferencí a tělesných dispozic.

Rošt Samuraj Plus je plně polohovatelný, vybavený dvěma samostatně sklopnými částmi. Obě jsou pak opatřeny dodatečným kloubem, což roštu umožňuje perfektně kopírovat přirozené křivky lidského těla bez nežádoucích zlomů. Tento systém příznivě ovlivňuje zátež jednotlivých svalových skupin a tím i dlouhodobé pohodlí postele.

Elektické polohování roštu

Elektrické polohování je realizováno pomocí elektromotorů, k jejichž ovládání slouží kabelový ovladač. Ten je z postele pohodlně dosažitelný a vy tak vůbec nemusíte při polohování vstávat. Polohování lze ovládat vzlášť pro opěrku hlavy a zánožku.

V případě výpadku proudu je možné rošt Samuraj De Luxe spustit do základní polohy.

Pro ještě lepší anatomické vlastnosti je rošt opatřen středovou tkanou výztuhou, která se zapojuje do vyrovnávání ložné plochy při vysoké bodové zátěži roštu – typicky při polosedu či sedu na posteli.

Tento luxusní a velmi komfortní rošt je možno doporučit každému, kdo tráví v posteli více času, má ortopedické problémy či stíženou pohyblivost. Rošt Samuraj Plus se dodává v šířkách 80, 90 a 100 cm, díky čemuž jej lze použít do jednolůžkové i dvoulůžkové postele.

Parametry zboží

Počet lamel 28
Nastavení tuhosti lamel ano, u pěti lamel
Polohování elektrické polohování obou stran roštu

Zákazníci také nakoupili

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.