Zdarma

Rošt Trioflex DeLuxe Pilot 100 x 200 cm

16 540 Kč
  • Dostupnost: 3 týdny
  • Záruční doba: 24 měsíců

Vyberte příslušenství

Celková cena za příslušenství a doplňky: 0.
Množství

Pokud hledáte skutečnou záruku maximálně komfortního a zdraví prospěšného spánku, plně elektricky polohovatelný rošt Trioflex DeLuxe Pilot 100 x 200 cm je tím, co potřebujete! Pojďme si tento rošt rozebrat postupně.

Rám a lamely

Rám roštu Trioflex DeLuxe Pilot, potažený dekorativní fólií, je vyroben z extrémně pevného bukového dřeva. To je zárukou vynikající tuhosti při polohování, i odolnosti vůči běžnému zatížení. Díky rámu se rošt Trioflex DeLuxe Pilot může chlubit dlouhou životností a prakticky neměnnými ortopedickými vlastnostmi.

Za ty však vděčí především lamelám. Ty jsou extrémně tenké a v celkovém poštu 42 kusů se starají o naprosto plynulé rozložení vaší hmotnosti. Rošt Trioflex DeLuxe Pilot pod vámi skutečně žije, dokonale kopíruje zatížení matrace a okamžitě vyrovnává změny, způsobené například vaším obrácením.

Celkem se rošt dělí na 6 zón o rozdílné tuhosti. Na základě poznatků ortopedů byly vybrány oblasti, které lidské tělo více a méně zatěžuje, a jim pak přizpůsobena tuhost jednotlivých částí roštu. V kritické bederní sekci pak rošt Trioflex DeLuxe Pilot nabízí hned 12 lamel se stavitelnou tuhostí. To je klíčem ke komfortnímu používání roštu ve všech polohách nastavení.

Elektrické polohování s dálkovým ovládáním

Polohování roštu je nezávisle nastavitelné pro podpěrku hlavy, beder a nohou. To je zárukou spokojenosti všech zákazníků, neboť každý z nich si v široké škále nastavení najde tu pravou polohu. Pro maximálně pozitivní ortopedický vliv je rošt vybaven dodatečnými klouby, které zajišťují udržování zdravého prohnutí páteře v jakékoliv poloze.

Polohování roštu je plynulé a vy si tak můžete každou polohovatelnou část zafixovat v libovolné poloze. Ovládání polohování je zajištěno bezdrátovým ovladačem a při úpravě nastavení nemusíte vstávat z lůžka.

Napájení elektromotorů (bezpečné napětí 24 V) je umístěno mimo rám roštu, aby se eliminovalo působení elektromagnetického záření na vaše tělo. Motory jsou vybaveny bezpečnostními pojistkami i pojistkou proti výpadku proudu – v takovém případě je možné rošt vrátit do základního nastavení.

Doporučené použití a provedení

Rošt Trioflex DeLuxe Pilot velmi doporučujeme osobám s ortopedickými a zdravotními problémy. Rošt je díky své pokročilé konstrukci schopný zmírnitodstranit bolest zad, svalů i páteře. Pomáhá také těmto problémům předcházet.

Velice vhodný je též pro seniory a osoby s chronickým onemocněním, kteří tráví v posteli hodně času. Právě při intenzivním používání se nejvíce projeví kladné ortopedické vlastnosti roštu Trioflex DeLuxe Pilot.

Elektrické polohování s bezdrátovým ovládáním zase ocení starší lidé a lidé s omezením hybnosti. Avšak nejen ti – každý, kdo si chce dopřát opravdu komfortní a zdravotní lůžko, bude s roštem Trioflex DeLuxe Pilot navýsost spokojen.

Rošt dodáváme v šířkách 80, 90 a 100 cm, což zaručuje kompatibilitu s lůžky i matracemi běžných rozměrů.

Parametry zboží

Počet lamel 42
Nastavení tuhosti lamel ano, u dvanácti lamel
Počet komfortních zón 6
Polohování elektrické polohování hlavové opěrky

Zákazníci také nakoupili

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.