Nakupte ještě za 6 000 Kč a dopravu budete mít zdarma.

Komoda Factory

Vyberte příslušenství

0
Celková cena za příslušenství a doplňky: 0.
4 - 6 týdnů Zboží objednáváme u výrobce, hned po naskladnění Vám zboží doručíme.
27 290 Kč 22 990 Kč 19 000 Kč bez DPH Ověřená sleva

Potřebujete poradit?

Jsme offline

Hledáte-li kus nábytku, který se stane dominantou vašeho interiéru a přinese do pokoje osobitou atmosféru, komoda Factory je tím pravým pro vás.

Komoda Factory

Komoda Factory je ideálním kusem nábytku pro zákazníky, kteří hledají neobvyklý vzhled a kvalitní provedení. Již na první pohled je zřejmé, že moderní industriální design, bude přední stránkou této komody. Pokud tedy hledáte kus nábytku, který se stane dominantou vašeho interiéru a přinese do pokoje osobitou atmosféru, je komoda Factory tím pravým pro vás. Model této komody je vyroben v netradiční kombinaci přírodního dřeva a surové oceli. Přírodní dřevo dodává celé masivní konstrukci hřejivý vzhled, a naopak surová ocel zajišťuje netradičnost

Použité přírodní dřevo je speciálně upraveno. Cílem celkové úpravy dřeva, je vzbudit opotřebovaný dojem. Vše je zamýšleno tak, aby dřevo působilo drsným neopracovaným vzhledem. Není však potřeba se bát mechanické poškození dřeva, jelikož je důkladně ošetřeno olejovým nátěrem.

Surová ocel, která tvoří velkou část komody, je také speciálně ošetřena. Je zde také použit opotřebený design stejně jako u přírodního dřeva. Návrháři se zvoleným designem snažili dosáhnout drsného industriálního designu, který je velice neobvyklý, a díky kterému, se komoda stane nápaditým kusem nábytku. Celé komodě poté kralují kovové nýty, které najdeme na ocelových dvířkách.

Komoda je velice prostorná, disponuje šesti zásuvkami a dalším odkládacím prostorem, který je uzavřen posuvnými dvířky. S posuvnými dveřmi je možné pohybovat díky kovové tyči, která je opatřena černým nátěrem. Jediným posunutím dveří, pak komodě dodáme zcela nový vzhled.

  • osobitý vzhled
  • moderní, industriální design
  • hřejivý vzhled, spokojenost zákazníků

 

Hodnocení

Zatím od vás nemáme žádné názory


Parametry zboží

Barva černá
Zavírání Se šuplíky i dvířky
Nožičky Ne
Velikost Široké
Materiál Masiv, Kov
Výška 90 cm
Šířka 200 cm
Hloubka 80 cm
Materiál Kov, Masivní dřevo
  • 10 let na trhu
  • Výnos a montáž zboží
  • Zboží skladem
  • Možnost splátek

Související zboží

Doprava zdarma
Komoda Factory 2

Komoda Factory 2

16 590 Kč
Doprava zdarma -17 %
Komoda Factory 1

Komoda Factory 1

11 990 Kč 14 390 Kč

Zboží přidáno do oblíbených.

Zboží odebráno z oblíbených.