Předsíň

Vyberte:
Dubové zrcadlo

Dřevěné stojanové zrcadlo, dub

1 390 Kč
Novinka Skladem
Botník Rustyk 1

Botník Rustyk 1

9 490 Kč
Zdarma
Panel s věšáky Rustyk

Panel s věšáky Rustyk

7 190 Kč
Novinka Zdarma
Černá konzole Genua

Černá konzole - stolek GENUA

2 490 Kč
Novinka
Nadčasová lavice Milagro

Modrá lavice MILAGRO

4 090 Kč
Zlatý věšák W57

Zlatý věšák W57

2 790 Kč
Novinka
Moderní botník ST3

Botník se dvěma policemi ST3

1 690 Kč
Novinka
Šedý botník ST11

Šedý botník ST11

1 590 Kč
Novinka
Designový věšák W53

Designový věšák W53

1 190 Kč
Novinka

Předsíň

Vytvořte dokonalý vstupní prostor s našim sortimentem předsíňového nábytku. O úložný prostor se postarají kompletní předsíňové stěny, o vaše milované dekorace zase regály a stojany, které vytvoří pravou a domácí atmosféru.

Jestliže máte početnou rodinu, nezapomeňte nahlédnout na naše botníky. Nabízíme botníky výklopné, s lavicemi, 10-řadové či kovové a jiné. Jistě o uložení obuvi nebudete mít nouzi a navíc můžete vybrat takový botník, který odpovídá vašemu finančnímu rozpočtu.

Pokud je rodina vícečlenná, je třeba předsíň nějakým způsobem maximalizovat a udržet stále uklizenou, jenže jak na to?

  1. Nezapomínejte na prostor na zdi. Udržujte vaše klíče, peněženky, ale i další menšípředměty stále uklizené pomocí věšáků na zeď
  2. Nábytek, nejlepší pomocník proti nepořádku. Vždy vybírejte předsíňový doplňkový nábytek s ohledem na velikost a organizaci místnosti. Například lavice se zásuvkami, která nabídne místo k sezení a poskytne úložný prostor na nepořádek, jenž zabírá místo a má být mimo dohled.

Vybavit předsíň bude hračkou díky rozmanité nabídce předsíňového nábytku na maxi-postele.cz. Krásné kousky, které zajistí lehkost, osobitost a funkci. Vybere si každý podle svého oblíbeného stylu.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.