Nakupte ještě za 6 000 Kč a dopravu budete mít zdarma.

Tv stolek FACTORY 3 – DUB

4 - 6 týdnů
Toto zboží je buď příliš rozměrné, nebo těžké. Doprava tohoto zboží bude realizována přepravcem za zpoplatněnou částku 340Kč.
20 590 Kč 17 017 Kč bez DPH Ověřená sleva
Cena za příslušenství a doplňky: 0.

Potřebujete poradit?

Jsme offline

Vytříbený design tohoto stolku určitě nezůstane bez povšimnutí.

Komoda / Tv stolek Factory

Hledáte malý stolek pod televizi, ale hledáte něco originálního, co nebude pouze stojanem pod televizi, ale splní více funkcí, a především přinese nějaký charakter do celé místnosti? Pokud ano, tak je Tv stolek Factory ideálním kusem nábytku právě pro Vás. Vytříbený design tohoto stolku určitě nezůstane bez povšimnutí. Kombinace surové oceli a přírodní dřeva, vytváří opravdu mistrovské dílo, které rozzáří celý interiér.

Skromný design není opravdu charakteristikou tohoto stolku. Charakteristikou je spíše neokoukaný industriální styl, který je specifický použitím surových materiál. U tohoto stolku je tento surový materiál zastoupen ocelí, která má velice nečekaný vzhled. Její povrch totiž tvoří originální "opotřebený" nátěr, který má vzbudit pocit dlouholetého používání tohoto stolku. Různé zbarvení a odřený nátěr, je zde vytvořený s úmyslem a není vadou produktu. Právě tento vzhled dělá ze stolku autentický kus nábytku, který bude vévodit vašemu prostoru.

Důležité je také vyzdvihnout přírodní borové dřevo, které doplňuje zmíněnou surovou ocel. Stejně jako u oceli je použito dřevo v surovém stavu, to znamená že je použito neopracované dřevo, a to z toho důvodu, aby byl, co nejvíce zachován přirozený vzhled dřeva

  • originální design
  • surová ocel, přírodní dřevo

Hodnocení

Zatím od vás nemáme žádné názory

Jak produkt hodnotíte?


Parametry zboží

Barva černá
Zavírání Se šuplíky i dvířky
Nožičky s nožičkami
Velikost Široké
Materiál Masiv, Kov
Výška 60 cm
Šířka 120 cm
Hloubka 40 cm
Materiál kov, masivní dřevo
Materiál kov, masiv
Úložný prostor se šuplíky, s dvířky
  • 10 let na trhu
  • Výnos a montáž zboží
  • Zboží skladem
  • Možnost splátek

Související zboží

V této kategorii se bohužel zatím nenachází žádné zboží.

Zboží přidáno do oblíbených.

Zboží odebráno z oblíbených.