Taštičkové matrace

Taštičkové matrace

Doporučujeme

Matrace Eco 3 160 x 200 cm

6 320 Kč
Doprava zdarma
DETAIL

Matrace Mabo Mira 90 x 200 cm

9 598 Kč
Doprava zdarma
DETAIL

Matrace Mabo Sáva PLUS 180 x 200 cm

7 244 Kč
Doprava zdarma
DETAIL

Matrace Mabo Zita 160 x 200 cm

7 261 Kč
Doprava zdarma
DETAIL


Taštičkové matrace jsou evolučním krokem klasických pružinových matrací (tzv. typ Bonell). V matracích taštičkových sice najdete také pružiny, ale v poněkud pozměněné formě. Jsou menší, tenčí a separátně zabalené v ochranném textilním váčku – odtud pojem „taštičková“ matrace.

Se snižující velikostí pak rovnoměrně roste počet pružin. Díky tomu nabídnou taštičkové matrace dokonalou bodovou elasticitu, vysokou přizpůsobivost tvaru vašeho těla, ale také možnost vytváření komfortních zón.

Taštičkové matrace kombinují zdánlivě neslučitelné

Jsou extrémně odolné, díky čemuž nabídnou životnost až 25 let bez sebemenší změny vlastností. Taštičky jsou také optimálním prostředím pro proudění vzduchu, proto se výborně hodí pro alergiky. Avšak nejen pro ně – dobře větraná a vzdušná matrace je základem zdravého hygienického spánku i dlouholeté spokojenosti.

Taštičkové matrace také nabídnou nadstandardní nosnost a vyšší tvrdost v porovnání s pěnovými matracemi. Hodí se tak i pro těžké váhové kategorie, kdy je vyšší tuhost velkým pozitivem pro odlehčení namáhanému pohybovému aparátu.

Vybírejte podle rozměru

Proč nakupovat u nás

Největší prodejce
postelí na internetu

8 let na trhu
a tisíce spokojených
zákazníku

Skladem 500 ks
postelí a matrací

Výhodné sety postel
s matrací a roštem

Ověřeno našimi zákazníky

  Ačkoliv jsem objednávku stornovala, komunikace s pracovnicí marketinku byla velice dobrá.  

Ověřený zákazník, 18. 07.
4.5*


  Přivezli postel, kterou jsem si neobjednala, chyběly šrouby. Po telefonické reklamaci, mi bylo slíbeno, že to dají do pořádku.  

Ověřený zákazník, 17. 07.
1*


  Dodaci lhuta postele byla uvedena 2 tydny a presne i tak byla dorucena. Dopravce den predem ohlasil doruceni a dopravil v presne urcenou dobu. Sestaveni postele je jednoduche, prehledny navod prilozen. Postel splnila veskere nase ocekavani, je opravdu krasna a nesmirne pohodlna a za bezkonkurencni cenu.  

Ověřený zákazník, 16. 07.
5*


Zobrazit další recenze »


info@maxi-postele.cz
+420 466 566 506
ZÁKAZNICKÝ SERVIS
PONDĚLÍ - PÁTEK : 8 - 16 H