Značky:

ADK TRADE s.r.o.

+/-

Ahorn

http://www.ahorn.cz/

Vysoce specializovaný český výrobce lamelových roštů kvalitou svých výrobků drží krok se světovou konkurencí. Rošty Ahorn jsou zárukou zdravého a anatomického spánku, tedy i zárukou vaší spokojenosti.

+/-

Ahorn je vysoce specializovaným českým výrobcem, dodávajícím na náš i zahraniční trh lamelové rošty prémiové kvality. Ze širokého sortimentu, pokrývajícího cenové i zájmové spektrum snad všech potenciálních klientů, jsme pro vás vybraly ty nejlepší modely.

Všechny lamelové rošty Ahorn jsou vyráběny v ČR týmem zkušených pracovníků a podléhají mnoha kontrolám a revizím od návrhu až po finální úpravu. Právě díky tomu jsou u těchto roštů garantovány vynikající anatomické vlastnosti a pozitivní vliv na zdravý a komfortní spánek.

Lamelový rošt je jako základ domu – a bez dobrého základu nemá smysl snažit se vybudovat komfortní a zdravý domov. Zvolte si ten nejlepší, český, od výrobce Ahorn.

Firma Ahorn drží krok se světovými trendy, a to jak po stránce kvality materiálu, tak technologie výroby. Jen díky tomu vám můžeme garantovat vysokou odolnost a dlouhou životnost roštu, ale především maximální spokojenost po celou dobu jeho užívání.

Artline

+/-

Beanbag

+/-

BLANÁŘ

+/-

Drewmax

http://www.pacyga.pl/

Sortiment výrobce Drewmax vás přesvědčí, že krása nemusí být ani komplikovaná, ani předražená. Bukový a borový masiv s přirozenou kresbou zde dokonale opracovaný do elegantních tvarů a kvalitního a velmi funkčního nábytku.

+/-

Firma Drewmax se specializuje na výrobu jednoduše elegantního nábytku pro celý byt. Pro tyto účely využívá především masivní borové a bukové dřevo, jehož přirozenou kresbu naleznete na většině kusů nábytku Drewmax.

Právě vzhled přírodního materiálu je hlavním designovým prvkem nábytku Drewmax. Jinak se firma drží zlatého pravidla o „vzhledu sloužícímu funkci“. Proto většina produktů spadá do stylu novodobého funkčního minimalismu, kde prim hrají čisté tvary a rovné plochy.

Drewmax je jednou z firem, která úspěšně uvedla v praxi velice jednoduchý podnikatelský plán: dělat kvalitní, funkční a designově čistý nábytek z jakostního dřeva a za příznivou cenu.

Nábytek Drewmax je tak vhodný pro každý moderně zařízený interiér a ocení jej všichni, kteří dávají přednost precizní kráse detailu před přílišnou zdobností. Právě řemeslná preciznost, na niž si při výrobě nábytku v Drewmax potrpí, je pak zárukou perfektní funkčnosti a hlavně vysoké odolnosti, jíž se tento nábytek vyznačuje.

Eco matrace

http://www.ecomaterace.pl/

Eco matrace je výrobce nabízející komplexní sortiment matrací, zahrnující všechny soudobě v současnosti využívané koncepce i materiály. Jistě si tak vyberete tu pravou konstrukci matrace, i skladbu materiálů, která vám nejlépe vyhovuje.

+/-

Firma Eco matrace se specializuje na výrobu matrací moderních koncepcí s využitím nejkvalitnějších dostupných materiálů. Při designu každé matrace využívá lety prověřené poznatky z anatomie, proto jsou matrace Eco zárukou pohodlí a zdravého spánku.

Ze širokého sortimentu si vybere opravdu každý, neboť firma Eco nabízí matrace všech deklarovaných tvrdostí od extra měkkých až po ty nejtvrdší. Matrace Eco jsou vhodné pro použití na každém podkladu. To je dáno především rozmanitostí jejich konstrukcí, od klasických pěnových a pružinových modelů, až po stále populárnější matrace taštičkové.

Sendvičová konstrukce, kombinující využití moderních materiálů s antialergenními vlastnostmi a přírodnin s pozitivním vlivem na zdraví a kondici člověka. To je klíčová vlastnost, řadící Eco matrace mezi prémiové zboží, avšak za příznivou cenu!

Zárukou dlouhé životnosti a vaší spokojenosti po celou dobu užívání je pak především použití nejvyšších dostupných tříd materiálů (extra hustá studená pěna, vysoká metrová četnost pružin, separátně balené taštičky apod.).

FALCO

+/-

Halmar

+/-

HM MÖBEL

+/-

Janpol

+/-

komfort-nabytek.cz

+/-

M & K Foam

+/-

Mabo

http://www.matrace-mabo.cz/

Český výrobce Mabo se specializuje na produkci špičkových pěnových matrací. Komplexní sortiment zahrnuje sendvičové pěnové matrace všech tvrdostí, vyrobené v ČR a z materiálů produkovaných přímo společností Mabo!

+/-

Hledáte-li matraci se zárukou nejkvalitnější výroby, vysoké jakosti materiálu a ryze českého původu, Mabo je pro vás jistou volbou. Tato česká firma, specializovaná na výrobu moderních pěnových matrací, disponuje vlastní technologií pro zpracování PUR pěn, díky čemuž výroba každé matrace Mabo probíhá skutečně od základu v ČR a pod bedlivým dohledem profesionálů.

Firma Mabo se zasloužila o reinkarnaci upadajících pěnových matrací. Pro výrobu všech svých modelů využívá nejnovějších poznatků z tohoto odvětví a specializuje se na zcela nové typy matracové pěny s vlastním složením.

Pěnová matrace od Mabo není kus molitanu – je to dokonale vyvážená kombinace nejmodernějších materiálů, které vás každý večer doslova ukolébají.

Klíčem k úspěchu je vyvážená sendvičová skladba matrace, využívající naplno žádoucích vlastností každého z materiálů. Díky tomu dosahují matrace Mabo dosud nepředstavitelných kvalit a jsou zárukou spokojeného a zdravého spánku, dbajícího na správnou anatomii a maximálně hygienické prostředí.

Magnat

http://www.meblemagnat.pl/

Ekologický a originální nábytek, který do vašeho bytu vnese nádech přírodní krásy. Nábytek Magnat je určen těm, kteří nesnesou sterilitu konvenčního nábytku a rádi by doma měli kus masivního dřeva ve své přirozené podobě – se všemi výhodami.

+/-

Firma Magnat je důkazem toho, že i v dnešním globalizovaném světě má poctivý, ekologický a originální nábytek od lokálního dodavatele své nezastupitelné místo. Tento výrobce se postupem času vypracoval na jednoho z největších exportéru vybavení pro celý byt a nábytek Magnat dnes znamená skutečný pojem.

Základní duch sortimentu Magnat však zůstává již po léta stejný. Nábytek je vždy konstruován z přírodních materiálů, zejména pak masivního dřeva. Navzdory všeobecnému trenu se nábytek Magnat nesnaží svůj původ v přírodě maskovat.

Naopak, právě na přirozenost, hřejivost a teplo dřeva Magnat u svého nábytku vsází. Nechává jej proto v co možná nejčistší formě, tak, aby dřevo mohlo dýchat a přirozeně ovlivňovat mikroklima vašeho bytu. Díky rozsáhlým zkušenostem totiž v Magnatu ví, jak unikátní a příznivé jsou vlastnosti naturálního dřeva.

Dřevo nábytku Magnat například působí antistaticky a zabraňuje víření prachu – je tak velmi vhodné pro alergiky. Svou vždy zcela jedinečnou strukturou a kresbou zase pozitivně ovlivňuje naši psychiku.

Dřevo je tedy základ; samo o sobě však nestačí. To, co zákazníci na nábytku Magnat milují, je řemeslná dokonalost a hra detailu, která jemně dováří celkový dojem z nábytku. Propracovaná přírodní krása dřeva pak dokonale kontrastuje s jednoduchými a funkčními liniemi, které dávají nábytku Magnat jeho tvůrci.

 

Jak nábytek Magnat vypadá? Videoprůlet nabídkou tohoto výrobce naleznete zde.

Marzen

+/-

Mazzivo

http://www.mazzivo.cz/

Mazzivo se specializuje na ručně vyráběný nábytek z exkluzivního dřeva. Vše od prvního návrhu až po finální zpracování prochází několikanásobnou revizí, proto je tento nábytek zcela bezchybný. A díky využití struktury dřeva coby designového prvku je každý jeden kus originálem!

+/-

Společnost Mazzivo je unikátním výrobcem nábytku. Svůj sortiment soustředí okolo ruční výroby malých zakázkových sérií nábytku nejvyšší představitelné kvality. Exkluzivní designové návrhy, atypické druhy dřeva a jejich originální formy zpracování, to jsou hlavní znaky nábytku Mazzivo.

A s nimi samozřejmě také prémiová kvalita. Můžete si být 100% jistí, že každý jeden kus nábytku vznikl v rukou zkušeného stolaře a prošel náročnou kontrolou preciznosti zpracování i jakosti materiálu.

Mazzivo prezentuje nový směr nábytkářské výroby: ručně vyráběný nábytek prémiové kvality, odrážející povahu svého majitele. S úchvatným designem, made in Europe... a za cenu nižší třídy!

Každý kus nábytku Mazzivo je originál. Zní to jako klišé, ale je to holý fakt. Díky využívání vzhledu dřeva coby nedílné součásti designu se nemůže stát, že by nábytek dodaný vám měl někde na světe navlas stejnou kopii.

Právě spojení lidského designu a přírodní rozmanitosti je hlavní filosofií nábytku Mazzivo. Proto v nabídce materiálů najdete dřeva, jako je olše, dub nebo třešeň. A z ryze přírodních produktů se skládá také nabídka povrchových úprav – včelí vosk či třeba lněný olej, je to jen na vás.

Meble Marzenie

+/-

Meble Wojak

+/-

NISO Hulín

Český výrobce NISO Hulín nabízí nábytek z čalouněný a masivní dřevěný nábytek. Jeho poznávacími znaky jsou vynikající kvalita zpracování a zároveň velice příjemná cena.

(Naše nabídka v současnosti zahrnuje pouze speciální zvýšené postele pro seniory. V případě zájmu o rozšíření sortimentu nás, prosím, kontaktujte zde!)

+/-

NISO Hulín – české postele za české ceny

Malá firma NISO se sídlem v Hulíně sice nepatří mezi nábytkové giganty, přesto (nebo možná právě proto) má mnohé co nabídnout. Vyrábí precizně zpracovaný nábytek z masivního dřeva, ale také nábytek čalouněný. V nabídce samozřejmě nechybí postele, a to ani ty klasické, ani oblíbené patrové.

Poctivá česká práce, líbivý moderní design, podmínky plynoucí z menšího objemu výroby (například možnost volby materiálu postele) a v neposlední řadě také skvělé ceny za opravdu skvělý nábytek – to jsou ve stručnosti vlastnosti definující firmu NISO Hulín.

V naší nabídce momentálně naleznete pouze speciální zvýšené postele pro seniory. Pokud vás však zaujala filosofie Niso, kontaktujte nás zde  a my na vaše přání přidáme další sortiment z dílen této české firmy!

Purtex

+/-

Seart

http://www.seart.pl/

Seart produkuje nábytek kopírující módní trendy velmi nekonvenčním způsobem. Základem je jakostní, precizně opracované masivní dřevo. Unikátní je pak možnost nábytek individualizovat si nábytek ještě před objednáním – pomocí vzorníku povrchových úprav a široké skály doplňků.

+/-

Společnost Seart se zabývá výrobou stylového nábytku, ctícího tradici staré nábytkářské výroby. Dominantním materiálem je masivní dřevo, které designéři ze Seart dokáží přetvořit v nápadité kousky nábytku pro každý interiér.

Výsledkem jsou kvalitní kusy nábytku, které vynikají jak životností a spolehlivostí, tak praktičností a pohodlím při každodenním užívání. Firma Seart od svého počátku neustále rozšiřuje sortiment nábytku a nyní již nabízí vše, co potřebujete pro kompletní a stylové zařízení bytu.

Na své si s nábytkem od Seart přijde opravdu každý, kolekce jsou členěny dle designového směru na klasickou, stylizovanou a moderní.

Všechny kolekce pak spojuje několik typický znaků nábytku Seart, a sice: důraz na eleganci a dotaženost detailu, řemeslná preciznost zpracování, velice kvalitní materiál a především široké možnosti individualizace.

Právě poslední vlastnost je mezi zákazníky velice ceněná a ve světě nábytku poměrně raritní. Možnost upravit si každý kousek nábytku pomocí vzorníku barev a doplňků přesně dle svého gusta, to je něco, co dává každému zákazníkovi možnost vyhnout se stereotypům a unifikovanému vzhledu – „bytu z katalogu“.

A v neposlední řadě je tu příjemná cenová politika Seart, která dokazuje, že kvalitní a originální nerovná se předražené!

Slumberland

+/-

SOB FURNITURE

+/-

Tempo Kondela

+/-

Tropico

+/-


info@maxi-postele.cz
+420 466 566 506
ZÁKAZNICKÝ SERVIS
PONDĚLÍ - PÁTEK : 8 - 16 H