Zdarma

Rošt Samuraj De Luxe 140 x 200 cm

14 190 Kč
  • Dostupnost: 3 týdny
  • Záruční doba: 24 měsíců
Celková cena za příslušenství a doplňky: 0.
Množství

Elektricky plně polohovatelný rošt Samuraj De Luxe 140 x 200 cm je určen nejnáročnějším zákazníkům, kteří si v posteli chtějí dopřát skutečně luxusní, pohodlný a zdravý spánek. Systém elektrického polohování je také velkým benefitem pro člověka se stíženou pohyblivostí, tedy jak seniora, tak zdravotně postiženého a nemocného.

Rošt samotný je složen z 28 velmi tenkých a pohyblivých lamel. Ty jsou ukotveny, jak je u vysoce kvalitních roštů zvykem, v párech. To zajišťuje maximální spolupráci lamel a perfektně vyrovnanou ložnou plochu při libovolné zátěži.

Kotvícími body jsou velice pevná a odolná pryžová pouzdra, dávající lamelám velkou volnost pohybu. To vše se pozitivně podepisuje na anatomických a ortopedických vlastnostech roštu Samuraj De Luxe. Pětice lamel v kritické oblasti beder je pak vybavena nastavením tuhosti. To vám dává možnost uzpůsobit si tvrdost roštu dle preferencí a tělesných dispozic.

Rošt Samuraj De Luxe je plně polohovatelný, vybavený dvěma samostatně sklopnými částmi. Obě jsou pak opatřeny dodatečným kloubem, což roštu umožňuje perfektně kopírovat přirozené křivky lidského těla bez nežádoucích zlomů. Tento systém příznivě ovlivňuje zátež jednotlivých svalových skupin a tím i dlouhodobé pohodlí postele.

Elektrické polohování roštu

Elektrické polohování je realizováno pomocí elektromotorů, k jejichž ovládání slouží kabelový ovladač. Ten je z postele pohodlně dosažitelný a vy tak vůbec nemusíte při polohování vstávat. Polohování lze ovládat vzlášť pro opěrku hlavy a zánožku.

V případě výpadku proudu je možné rošt Samuraj De Luxe spustit do základní polohy.

Pro ještě lepší anatomické vlastnosti je rošt opatřen středovou tkanou výztuhou, která se zapojuje do vyrovnávání ložné plochy při vysoké bodové zátěži roštu – typicky při polosedu či sedu na posteli.

Tento luxusní a velmi komfortní rošt je možno doporučit každému, kdo tráví v posteli více času, má ortopedické zdravotní problémy či stíženou pohyblivost. Rošt Samuraj De Luxe se dodává v šířkách 80, 90, 100, 120 i 140 cm, díky čemuž jej lze použít do libovolné konvenční postele.

Parametry zboží

Počet lamel 28
Nastavení tuhosti lamel ano, u pěti lamel
Polohování elektrické polohování obou stran roštu
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.