Nakupte ještě za 6 000 Kč a dopravu budete mít zdarma.

Noční stolky

Noční stolky jsou nezbytnou součástí každé ložnice, bez něj to prostě nejde. Kam jinam byste si dali lampičku, odložili mobil nebo knížku? Noční stolky plní nejen designovou, ale právě i praktickou funkci. 

Noční stolek sladěný s ložnicí

Noční stolky jsou krásným doplňkem každé ložnice. Měly by být sladěny s postelí a celkově by měli zapadnout do stylu, ve kterém je ložnice vybavena. Stolky jsou vyráběny z lamina, masivního dřeva, kovu nebo jsou celočalouněné. Některé mají otevřenou odkládací plochu, jiné jsou vybaveny praktickým šuplíkem. Vyberte si z naší nabídky nejrůznějších stylů a provedení.

Zobrazit celý text
Zobrazit filtr

Noční stolek je neodmyslitelnou součástí každé ložnice. Kam jinam byste si odložili věčně otravný budík. Noční stolky jsou nenahraditelnou součástí každé postele a nabízí praktický úložný prostor. Jsou vhodné pro uložení nejrůznějších věcí, které potřebujete mít během noci po ruce. 

Praktičnost nočních stolků

Noční stolek by měl být designově sladěný s ložnicí. Výběr nočního stolku se může odvíjet nejen od vzhledu, ale také od praktičnosti, kterou nabízí možnosti úložného prostoru. Základním pravidlem je však to, že nejprve vybíráme postel, poté noční stolek. Někdy může být noční stolek součástí rámu postele. Pokud budete vybírat samostatně stojící stolek existují dvě varianty - na nožičkách nebo bez nožiček. Rozhodně dbejte na jeho výšku, která by měla být přibližně stejně velká jako výška postele, popřípadě o něco nižší. Vyšší stolek se nedoporučuje vzhledem k tomu, že byste se o něj mohli v noci uhodit. Zároveň pokud je pro vás prioritou bezpečí, je dobré volit stolek bez ostrých hran. Takový je skvělou variantou například k dětským postelím. 

Noční stolky jsou stejně jako postele vyráběny z dřevotřísky, masivního dřeva, kovu nebo jsou celočalouněné. Důležité je, aby ladil s postelí. Nejen výběr materiálu je důležitý, ale také výběr barvy je dobré si rozmyslet. Existuje celá řada barevných odstínů.

V neposlední řadě je důležité ujasnit si velikost nočního stolku a co vše na něm chceme mít. Někomu postačí stolek pouze jako odkládací plocha a někomu bude vyhovovat noční stolek s uzavíratelnou skříňkou, noční stolek s jedním nebo více šuplíky nebo šuplík v kombinaci s policí.

I noční stolek má svůj styl

Samozřejmě také noční stolek může mít svůj nápaditý styl a zajímavý vzhled. Některé stolky jsou v jednoduchém, decentním designu. Jiné jsou do detailu dokonale promyšlené a nabízejí zajímavé kovové úchyty, nožky nebo zdobené okraje a dvířka. Můžete se nechat inspirovat přírodou a volit stolky například ve venkovském stylu nebo se přiklonit k modernímu designu, kterého dnešní trh nabízí nepřeberné množství. Nakonec noční stolek doplňte stolní lampičkou, hodinami nebo třeba rodinou fotografií.

 

Zboží přidáno do oblíbených.

Zboží odebráno z oblíbených.