Nakupte ještě za 6 000 Kč a dopravu budete mít zdarma.

Toaletní stolky

Kosmetický stolek není sice nejdůležitějším kusem nábytku v ložnice, v poslední době se ale opět stává důležitým členem. Nemusíte bydlet ve starém šlechtickém sídle a přesto si můžete dovolit pořídit si tento originální kousek, který jistě ocení každý žena

Zbytečný luxus? Vůbec ne!

Toaletní stolky bývaly zbytečným znakem luxusu. Dnes už to však neplatí. Dámský kosmetický stolek je pro mnoho žen velice důležitý. Usnadňuje líčení a nejrůznější pečující kúry. Je perfektním místem pro uložení nejrůznějších krémů, parfémů a další dámské kosmetiky.

Zobrazit celý text
Zobrazit filtr
| 1|

Pokud přemýšlíte nad nákupem toaletního stolku je důležité ujasnit si nejen jaký chceme designový vzhled, ale zároveň co všechno do něj budeme dávat. Pokud máte málo kosmeticky postačí vám stolek s jedním šuplíkem. Pokud vlastníte velkou sbírku parfémů a nejrůznějších krémů je dobré porozhlédnout se po kosmetickém stolky se třemi a více zásuvkami. 

Velikost a materiál

Rozměr toaletního stolku volte především podle toho, kam ho chcete umístit a kolik na něj máte místa. Za zmínku stojí také správná výška, standardní je přibližně 78 cm. Podstatné je, aby posezení u toaletního stolku bylo pohodlné. 

Stejně jako ostatní nábytek v ložnici, jako je postel nebo šatní skříně, i kosmetické stolky jsou vyrobeny z různých materiálů. Nejčastěji je vyráběn z lamina nebo masivu. Není však výjimkou ani kovový stolek. Při výběru materiálu ale dbejte na to, aby zapadl do stávajícího konceptu celé nynější ložnice. 

Zrcadlo na prvním místě

Klíčovým prvkem kosmetického stolku je bezesporu zrcadlo. To však nemusí být nutně součástí, ale můžete jej volit zcela samostatně. Takové zrcadlo můžete ukotvit do zdi, případně můžete mít zrcadlo postavené na stolku. V takovém, případě ale zrcadlo zabere poměrně dost prostoru. Ve většině případech je však zrcadlo logicky zabudované do toaletního stolku. 

Pro líčení je v neposlední straně velice důležité myslet na správné osvětlení. To by mělo být dostatečně silné, aby ženě umožňovalo precizní líčení. Nejlepší variantou je takové světlo, které se nejvíce blíží přirozenému světlu. Důležité je také rovnoměrné uspořádání tak, aby perfektně osvětlovalo celý obličej.

Zboží přidáno do oblíbených.

Zboží odebráno z oblíbených.