Nakupte ještě za 6 000 Kč a dopravu budete mít zdarma.

Šuplíky pod postele

Prostor pod vaší postelí se doslova nabízí jako prostor pro uložení nejrůznějších věcí. K tomu perfektně poslouží šuplíky, které které snadno zasunete pod postel. Schováte do nich ložní prádlo, oblečení nebo další potřebné věci. Šuplíky jsou nabízeny v různých velikostech a barvách. Podstatné je jen to, aby se vám vešel pod stávající postel.

Využijte každý kousek volného místa jako úložný prostor

Zásuvky pod postel poslouží jako úložný prostor nejen pro ložní prádlo nebo oblečení, ale můžete tam uložit jakékoliv věci budete potřebovat. Jsou perfektní alternativou ke komodám nebo šatním skříním a své uplatnění naleznou nejen v malých interiérech. Inspirujte se našimi úložnými zásuvkami z naší nabídky a využijte každý volný kout v ložnici efektivně.

Zobrazit celý text
Zobrazit filtr
| 1|

Další úložný prostor na víc se vždycky hodí a prostor pod postelí se k tomu doslova nabízí. Můžete si rovnou pořídit postel s již vestavěnými šuplíkem. Pokud však máte klasikou postel s nevyužitým prostorem pod ní tak se tento prostor přímo nabízí k uložení nejrůznějších boxů a nebo si můžete pořídit praktický šuplík určený přímo pod postel. Šuplíky se skvěle hodí k uložení ložního prádla nebo přikrývek.

Efektivně využitelný prostor

Šuplíky pod postel jsou praktickou alternativou ke klasickým šatním skříním nebo komodám, ale navíc nezabírají žádné místo v bytě. Toto řešení se hodí především pro malé interiéry, kde každý další kout úložného prostoru přijde vhod. Můžete využít látkové a plastové boxy nebo nejrůznější úložné koše. Výsuvné zásuvky jsou však praktičtější v několika ohledech. Většina z nich disponuje praktickými kolečky, díky kterým šuplík celý pohodlně vysunete. Výsuvné šuplíky jsou tak vhodné nejen do ložnic, ale také do dětských pokojů pro uložení nejrůznějších hraček.

Šuplíky v různém provedení

Úložné prostory pod postel jsou nabízeny v různých velikostech, barvách a vyrobeny z různých materiálů. Nejdůležitější je vybrat správný rozměr, aby se šuplík vešel pod stávající nebo novou postel. Pro jednolůžkové postele jsou vhodné šuplíky o délce 195 cm, výšce 20 cm a šířce ideálně 60 až 90 cm. U správného výběru rozměry berte také v úvahu existenci nočního stolku. Pokud máte klasický noční stolek umístěný hned vedle postele je dobré vybírat délku přibližně do 150 cm, jinak by vám šuplík nešel vysunout. 

Zásuvky pod postel jsou vyráběny z masivního dřeva a jsou nabízeny v různých přírodních tónech. Pokud to vyloženě nevyžadujete, určitě není třeba, aby šuplík barevně přesně odpovídal rámu postele. Naopak je ale vhodné, aby kombinace různě barevných odstínů působila vkusně. 

Čistota na prvním místě

Stejně jako pod postelí, tak i pod šuplíkem, se hromadí nežádoucí nečistoty a prach. Údržba však vůbec není složitá. Čas od času stačí šuplík jednoduše vyndat a prostor pod ním vysát a vytřít. V případě vytírání je vhodné počkat až podlaha vyschne a teprve poté šuplík zasunout zpět na místo.

Zboží přidáno do oblíbených.

Zboží odebráno z oblíbených.