Nakupte ještě za 6 000 Kč a dopravu budete mít zdarma.

Truhly

V naší nabídce nábytku do ložnice naleznete také praktické truhly, které jsou vhodné pro ukládání ložního prádla, oblečení nebo uložení osobních věcí. 

Truhly pro útulnou ložnici

Masivní dřevěné truhly se skvěle hodí nejen do ložnice, ale své místo nalezne v celé domácnosti. Truhly nabízejí dostatek úložného prostoru a jsou navrženy tak, aby vám pomohly udržovat váš prostor přehledný a uklizený.

Zobrazit celý text
Zobrazit filtr

V této kategorii se bohužel zatím nenachází žádné zboží.

Do naší široké nabídky nábytku do ložnic jsme zařadili také truhly. Ty jsou velice praktickým a elegantním doplňkem moderních ložnic. Dříve si bez nich lidé nedokázali představit domov a dnes opět objevujeme jejich kouzlo a výhody, které nabízejí. Truhly jsou dokonale využitelným odkládacím prostorem a jsou vhodné nejen pro uskladnění ložního prádla a oblečení, ale dalších osobních věcí. 

Zútulnění ložnice

Truhly jsou vyráběny v různých velikostech a v nejrůznějších dekorech. Nejčastěji jsou vyráběny z masivního dřeva, které zaručuje maximální odolnost a dlouhou životnost. Díky krásnému zpracování dodávají ložnicím šmrnc a slouží jako krásný dekorativní prvek. Některé truhly mohou být navíc také vybaveny polstrovaným víkem určeným k sezení.

Zboží přidáno do oblíbených.

Zboží odebráno z oblíbených.