Nakupte ještě za 6 000 Kč a dopravu budete mít zdarma.

Komody

Komoda je v dnešní době stále oblíbenějším kusem nábytku a své uplatnění nalezne nejen v ložnici, ale v celé domácnosti. Komoda nabízí dostatečný úložný prostor a je dobré vybírat ji ve stejném designu jako postel nebo šatní skříň. 

Praktické úložné řešení do každé ložnice

Komody se skvěle hodí do malých i velkých interiérů. Je vyráběna v nejrůznějších dekorech a stylech a z nejrůznějších materiálů. Vybírat můžete z klasických šuplíkových komod, které zaručují přehlednost v uložených věcech. Na trhu jsou také komody s dvířky nebo kombinované komody.

Zobrazit celý text
Zobrazit filtr
| 1 2 3 4|

Komoda se stane praktickým doplňkem nejen ložnice, ale skvěle se hodí tako do obývacího pokoje nebo do předsíně. Pří výběru je důležité brát ohled na správný rozměr, aby se vešla přesně tam, kde ji chcete mít. Také je dobré promyslet si, co vše do ní chcete ukládat a podle toho volit množství šuplíků nebo polic. 

Praktičnost úložných prostorů

Komoda se na první pohled jeví jako jednoduchý kus nábytku, opak je ale pravdou. Příjemně vás překvapí její vysoká praktičnost a dokonalý úložný prostor. Jednoduše řečeno komody jsou vyráběny v následujících provedeních. Šuplíkové komody s nejrůznějším počtem zásuvek. Tento vzhled má drtivá většina komod a jen na vás záleží, kolik šuplíků je pro vás ideální. Další variantou, která je trochu méně praktická, jsou komody s dvířky. Ty mohou být neprosklené nebo prosklené. A pak jsou komody s otevřenými policemi. Ty jsou však do ložnice méně často používané. Nakonec pak existuje nespočet variant v různých výše zmíněných kombinacích. Některé komody mohou stát na praktických nožičkách, díky kterým působí vzdušněji. Je však důležité dbát na to, aby nebyly příliš vysoké a neztratily tak svou stabilitu. 

Na vzhledu záleží

Stejně jako ostatní nábytek v ložnici i komody jsou vyráběny v nejrůznějších dekorech a z různých materiálů. Zároveň mohou být komody součástí nábytkové sestavy. Tím docílíte dokonalého sjednocení celé místnosti. Můžete však volit originální komody dle vašich představ. Ať už jste příznivci moderního, rustikálního nebo retro stylu, určitě si přijdete na své. 

Komody jsou vyrobeny z různých materiálů. Častým materiálem je lamino. Tento materiál patří v poslední době k velmi oblíbeným. Nabízí velkou řadu barevných dekorů, snadnou údržbu a v neposlední řadě jsou cenově dostupné. Klasické, ekonomicky náročnější jsou pak komody z masivu. Nabízejí nádhernou originální kresbu dřeva a zaručují dlouhou životnost. Pokud je váš interiér v industriálním stylu pak vás určitě zaujmou komody, které k výrobě používají kromě dřevěných materiálů také kov. Ten bývá často používán jako doplňkový materiál a komodám dodá zajímavý design. 

Velice zajímavým doplňkem je osvětlení zabudované přímo do komody. To dokonale dotváří celkový design komody a tlumené světlo navíc dotváří pohodovou atmosféru.

Zboží přidáno do oblíbených.

Zboží odebráno z oblíbených.