Nakupte ještě za 6 000 Kč a dopravu budete mít zdarma.

Komoda Factory 2

Vyberte příslušenství

0
4 - 6 týdnů
Toto zboží je buď příliš rozměrné, nebo těžké. Doprava tohoto zboží bude realizována přepravcem za zpoplatněnou částku 340Kč.
16 590 Kč 13 711 Kč bez DPH Ověřená sleva
Cena za příslušenství a doplňky: 0.

Potřebujete poradit?

Jsme offline

Toužíte po neobvyklém vzhledu a kvalitním provedení? Komoda Factory je ideální volba!

Komoda Factory 2

Komoda Factory 2 je ideálním kusem nábytku pro zákazníky, kteří hledají neobvyklý vzhled a kvalitní provedení. Již na první pohled je zřejmé, že moderní industriální design, bude přední stránkou této komody. Pokud tedy hledáte kus nábytku, který se stane dominantou vašeho interiéru a přinese do pokoje osobitou atmosféru, je komoda Factory 2 tím pravým pro vás. Model této komody je vyroben v netradiční kombinaci přírodního dřeva a surové oceli. Přírodní dřevo dodává celé masivní konstrukci hřejivý vzhled, a naopak surová ocel zajišťuje netradičnost

Použité přírodní dřevo je speciálně upraveno. Cílem celkové úpravy dřeva, je vzbudit opotřebovaný dojem. Vše je zamýšleno tak, aby dřevo působilo drsným neopracovaným vzhledem. Není však potřeba se bát mechanické poškození dřeva, jelikož je důkladně ošetřeno olejovým nátěrem.

Surová ocel, která tvoří velkou část komody, je také speciálně ošetřena. Je zde také použit opotřebený design stejně jako u přírodního dřeva. Návrháři se zvoleným designem snažili dosáhnout drsného industriálního designu, který je velice neobvyklý, a díky kterému, se komoda stane nápaditým kusem nábytku. 

Komoda je velice prostorná, disponuje šesti zásuvkami, které jsou vyrobené ze zmíněné surové oceli. Každá zásuvka je poté opatřena velmi designovou rukojetí, které je také potřeba věnovat pozornost. Rukojeti jsou vyrobené z ploché oceli, a opatřeny stejným nátěrem jako nosná konstrukce. Ocelové rukojeti, tak spojují dřevo a ocel do jednotného celku, který působí velice harmonicky.

  • neobvyklý vzhled, kvalitní provedení
  • přírodní borové dřeva

Hodnocení

Zatím od vás nemáme žádné názory

Jak produkt hodnotíte?


Parametry zboží

Barva černá
Zavírání Se šuplíky
Nožičky bez nožiček
Velikost Široké
Materiál Masiv, Kov
Výška 80 cm
Šířka 150 cm
Hloubka 50 cm
Materiál kov, masivní dřevo
  • 10 let na trhu
  • Výnos a montáž zboží
  • Zboží skladem
  • Možnost splátek

Související zboží

Komoda Factory

Komoda Factory

27 290 Kč
Zobrazit
Komoda Factory 1

Komoda Factory 1

13 990 Kč 14 390 Kč
Zobrazit

Zboží přidáno do oblíbených.

Zboží odebráno z oblíbených.