Nakupte ještě za 6 000 Kč a dopravu budete mít zdarma.

Matrace Mabo Cama SOFT 100 x 200 cm

Doprava zdarma
2 - 3 týdny Zboží objednáme u výrobce a hned po naskladnění Vám ho doručíme.
10 918 Kč 9 023 Kč bez DPH Ověřená sleva
Cena za příslušenství a doplňky: 0.

Potřebujete poradit?

Jsme offline

Kvalitní matrace s možností volby tvrdosti, která tak uspokojí každého jedince.

Matrace Mabo Cama SOFT 100 x 200 cm

Sedmizónová matrace Cama je vyrobena v kombinaci antibakteriálních pěn v kombinaci s bio pěnou. Matrace je oboustranná. Ložné plochy jsou tvořeny z antibakteriálních pěn s různou tuhostí, 32 kg/m3 na měkčí, žluté straně a 40 kg/m3 na tužší, červené straně. Střed je zhotoven ze studené HR pěny s podílem rostlinných olejů, s tuhostí 55 kg/m3. Jádro je chráněno separačním úpletem a je opatřeno otvory pro optimální odvádění vlhkosti a přebytečného tepla. Matrace disponuje snímatelným potahem, který je pro snadnou manipulaci opatřen zipem. Matrace disponuje pratelným snímatelným potahem (Silver, Bambus)

 • antibakteriální pěna v kombinaci s bio pěnou
 • oboustranná s rozdílnou tuhostí ložných ploch
 • tuhost 32, 40 a 55 kg/m3
 • celková gramáž výplně potahu SILVER a BAMBUS 580 gr/m2
 • vertikální perforace
 • výška matrace je 22 cm
 • pratelný potah s 3D mřížkou
 • nosnost do 130 kg

Potah Silver - potah z třívrstvé pleteniny Jersey s celoplošným vzorem. Prodyšný potah s vysokým obsahem lyocellu s ionty stříbra, které aktivně působí proti bakteriím. Lyocell se na dotek podobá hedvábí a svojí strukturou připomíná polyester, díky svým schopnostem příjemně chladí jako hedvábí, ale také hřeje jako vlna. Díky tomuto materiálu potah vyniká svou mimořádnou absorpční schopností a lehkostí. Potah je vyplněn elastickou prodyšnou pěnou gramáže 25 kg/m3 a PES rounem, celková gramáž potahu je poté 580 g/m2. Pěna poskytuje potahu větší pevnost, odolnost a zvyšuje komfort ležení. Potah je opatřen čtyřstranným zipem, který dělí potah na dvě poloviny. Je důležité dodržovat maximální teplotu při praní, a to 60˚C. Výška matrace v tomto potahu je 22 cm.

Potah Bambus - potah z třívrstvé pleteniny Jersey s celoplošným vzorem. Prodyšný potah s vrchní látkou s bambusovým vláknem, které je vytaženo přímo z bambusového stébla. Toto bambusové vlákno poskytuje potahu účinnou bariéru proti bakteriím, příjemnou měkkost a zároveň vyšší pevnost. Další schopností je také možnost absorbovat vlhkost. Potah je také vyplněn elastickou prodyšnou pěnou gramáže 25 kg/ma PES rounem, celková gramáž potahu je poté 580 g/m2. Pěna poskytuje potahu větší pevnost, odolnost a zvyšuje komfort ležení. Potah je opatřen čtyřstranným zipem, který dělí potah na dvě poloviny. Je důležité dodržovat maximální teplotu při praní, a to 60˚C. Výška matrace v tomto potahu je 22 cm.

Hodnocení

Zatím od vás nemáme žádné názory

Jak produkt hodnotíte?


 • 10 let na trhu
 • Výnos a montáž zboží
 • Zboží skladem
 • Možnost splátek

Související zboží

V této kategorii se bohužel zatím nenachází žádné zboží.

Zboží přidáno do oblíbených.

Zboží odebráno z oblíbených.