Nakupte ještě za 6 000 Kč a dopravu budete mít zdarma.

Masivní patrová postel Ela 90 x 200 cm

Nejprve vyberte barvu

Vyberte rošt

0

Vyberte příslušenství

0
2 - 3 týdny Zboží objednáme u výrobce a hned po naskladnění Vám ho doručíme.
Toto zboží je buď příliš rozměrné, nebo těžké. Doprava tohoto zboží bude realizována přepravcem za zpoplatněnou částku 340Kč.
6 990 Kč 5 990 Kč 4 950 Kč bez DPH Ověřená sleva
Cena za příslušenství a doplňky: 0.

Potřebujete poradit?

Jsme offline

"Vstupte do světa snů s postelí Sofi - dokonalým zástupcem pohodlí."

Borovicová dvoupatrová postel Sofi 90x200 cm

Zapomeňte na nudné a obyčejné postele a přivítejte do dětského pokoje tuto krásnou dřevěnou patrovou postel Sofi vyrobenou z borovice. S jejím hravým designem a bezpečným provedením přináší do dětského pokoje nejen praktické využití prostoru, ale také příjemnou atmosféru a stylový vzhled. Tato postel nabízí pohodlné spaní až pro dvě děti a umožňuje efektivní využití prostoru v dětském pokoji. S jejím stabilním a pevným rámem z borovice si můžete být jisti, že poskytne vašim dětem bezpečnost a spolehlivost během jejich odpočinku.

Nejenže je tato postel praktická, ale také dodává příjemný rustikální šarm do dětského pokoje. Přírodní povrch dřeva přináší do prostoru příjemnou teplou atmosféru a dotváří tak harmonický interiér. Díky svému kvalitnímu zpracování se jedná o investici do dlouhodobého využívání a spokojenosti vašich malých ratolestí. Vytvořte pro vaše děti jejich vlastní malé útočiště s dokonalým spojením stylu, pohodlí a praktičnosti.

Patrová postel Sofi je skutečně jedinečná volba pro dětský pokoj. Nabízí širokou paletu povrchových úprav, které umožňují plně přizpůsobit postel individuálním preferencím a přání v oblasti stylu. S různými mořeními, jako je olše, dub a ořech, vytváříte neuvěřitelnou rozmanitost estetických dojmů, které oživí dětský pokoj. Co je ještě důležitější, všechny povrchové úpravy prošly důkladným atestem a splňují přísné evropské normy pro bezpečnost a kvalitu dětského nábytku. Každá použitá povrchová úprava je zcela ekologicky příznivá, neobsahuje žádné škodlivé látky a chrání zdraví vašeho dítěte. Rozhodnutí o povrchové úpravě tedy nejen přispěje k individuálnímu vzhledu postele Sofi, ale také vám umožní vytvořit v dětském pokoji přesně tu atmosféru, po které toužíte.

Hodnocení

Zatím od vás nemáme žádné názory


Parametry zboží

Šířka 103 cm
Délka 208 cm
Materiál Borovice
Tloušťka materiálu 2,5 cm
Prostor pro šuplík 21 cm
Vnitřní šířka postele 90 cm
Vnitřní délka postele 200 cm
Výška předního čela (nohy) 160 cm
Výška zadního čela (hlava) 160 cm
Výška uložení roštu 26/122 cm
  • 10 let na trhu
  • Výnos a montáž zboží
  • Zboží skladem
  • Možnost splátek

Zboží přidáno do oblíbených.

Zboží odebráno z oblíbených.