Nakupte ještě za 6 000 Kč a dopravu budete mít zdarma.

Regál / knihovna Factory 1

4 - 6 týdnů Zboží objednáme u výrobce a hned po naskladnění Vám ho doručíme.
Toto zboží je buď příliš rozměrné, nebo těžké. Doprava tohoto zboží bude realizována přepravcem za zpoplatněnou částku 340Kč.
17 890 Kč 16 890 Kč 13 959 Kč bez DPH Ověřená sleva
Cena za příslušenství a doplňky: 0.

Potřebujete poradit?

Jsme offline

Regál / knihovna Factory 1

Prostorná knihovna Factory 1, je naprosto ideálním kusem nábytku pro vášnivé čtenáře, kterým chybí úschovný prostor pro jejich sbírku knih. Prostor je zajištěn čtyřmi policemi, které jsou široké 120 cm a hluboké 40 cm. Knihovna také disponuje dvěma zásuvkami a dalším úschovným prostorem, který je uzavřený posuvnými dveřmi.

Celá knihovna je vyrobena, v dnešní době oblíbeném, industriálním stylu. Tento osobitý styl dodá charakter každé místnosti, ve které bude knihovna umístěna. Použití surových, kvalitních materiálů zajišťuje dlouhou životnost, ale také vysokou odolnost. Je třeba také zmínit, že je použito přírodní borové dřevo, které je co nejméně opracováno. Přirozený hřejivý vzhled dřeva také tlumí studenou surovou ocel. Dohromady tak tyto dva materiály vytváří autentický kus nábytku.

Použitá ocel je charakteristická zmíněnou odolností a dlouhou životností. To však nejsou jediná pozitiva tohoto materiálu. Díky nátěru, kterým je ocel opatřena, se z knihovny stává mistrovský kousek, který se stane dominantou každého prostoru. Je zvolen specifický nátěr, který se snaží z knihovny vytvořit opotřebovaný kus nábytku. Nátěr je místy odřený, má jiné zbarvení, vše je však designéry zamýšleno a vytvořeno s účelem.

Hodnocení

Zatím od vás nemáme žádné názory

Jak produkt hodnotíte?


Parametry zboží

Místo určení do kanceláře, do obývacího pokoje, do kuchyně
Materiál dřevo, kov
Šířka široké
  • 10 let na trhu
  • Výnos a montáž zboží
  • Zboží skladem
  • Možnost splátek

Související zboží

Komoda Factory 1

13 990 Kč 14 390 Kč
Zobrazit

Tv stolek Factory 1

19 990 Kč 23 590 Kč
Zobrazit

Zboží přidáno do oblíbených.

Zboží odebráno z oblíbených.