Nakupte ještě za 6 000 Kč a dopravu budete mít zdarma.

Regál / knihovna Factory 2

4 - 6 týdnů Zboží objednáme u výrobce a hned po naskladnění Vám ho doručíme.
Toto zboží je buď příliš rozměrné, nebo těžké. Doprava tohoto zboží bude realizována přepravcem za zpoplatněnou částku 340Kč.
15 990 Kč 12 990 Kč 10 736 Kč bez DPH Ověřená sleva
Cena za příslušenství a doplňky: 0.

Potřebujete poradit?

Jsme offline

Regál / knihovna Factory 2

Knihovna Factory 2, je o něco menším sourozencem knihovny Factory 1. Stejně tak, jako Factory 1, je knihovna Factory 2 prostorná a poskytne plno místa pro knihy a malé drobnosti, které potřebujete uschovat. Knihovna vám dopřeje příjemnou možnost organizace vašich knih nebo například dokumentů, a to především díky pěti polic, které jsou široké 80 cm a hluboké 40 cm. Knihovna také disponuje dvěma zásuvkami a dalším úschovným prostorem, který je uzavřený posuvnými dveřmi.

Již na první pohled, vás jistě uchvátí vzhled této knihovny. Knihovna je totiž vyrobena ve velice oblíbeném, industriálním stylu. Industriální styl je specifický použitím kovových a jiných surových materiálů, u této knihovny je tímto materiálem surová ocel. Industriálnost je také určitě zaopatřena designem oceli. Ocel je totiž opatřena specifickým nátěrem, který se snaží z knihovny vytvořit opotřebovaný kus nábytku. Nátěr je místy odřený, má jiné zbarvení, vše je však designéry zamýšleno a vytvořeno s účelem.

Druhým materiálem, který je použit na výrobu této knihovny je přírodní borové dřevo. Opět je použito dřevo v surovém stavu, to znamená že je použito neopracované dřevo, a to z toho důvodu, aby byl, co nejvíce zachován přirozený vzhled dřeva. Přirozený hřejivý vzhled dřeva pak tlumí studenou surovou ocel. Dohromady tak tyto dva materiály vytváří autentický kus nábytku.

Hodnocení

Zatím od vás nemáme žádné názory

Jak produkt hodnotíte?


Parametry zboží

Místo určení do kanceláře, do obývacího pokoje, do kuchyně
Materiál dřevo, kov
Šířka úzké
  • 10 let na trhu
  • Výnos a montáž zboží
  • Zboží skladem
  • Možnost splátek

Související zboží

Komoda Factory

22 990 Kč 27 290 Kč
Zobrazit

Komoda Factory 1

13 990 Kč 14 390 Kč
Zobrazit

Regál / knihovna Factory 1

16 890 Kč 17 890 Kč
Zobrazit

Zboží přidáno do oblíbených.

Zboží odebráno z oblíbených.