Nakupte ještě za 6 000 Kč a dopravu budete mít zdarma.

TV stolek FACTORY 3 - borovice

Celková cena za příslušenství a doplňky: 0.
4 - 6 týdnů Zboží objednáváme u výrobce, hned po naskladnění Vám zboží doručíme.
20 690 Kč 17 099 Kč bez DPH Ověřená sleva

Potřebujete poradit?

Jsme offline

Tv stolek Factory 3

Pokud hledáte jedinečný TV stolek, který se stane zářivou ozdobou vašeho obývacího pokoje, je TV stolek Factory 3 tím pravým pro vás. Spojení přírodního dřeva a surové oceli vytváří originální kus nábytku, který dodá celé místnosti charakter. Designéři tento stolek také navrhli tak, aby přinesl inovativní design. Použitý industriální design, může působit chladně, avšak právě v kombinaci se dřevem, vytváří příjemný celek, který naopak zahalí místnost teplem.

Nosná konstrukce celého stolku, je vyrobena z oceli s profilem o rozměru 80x20 mm. Použitá ocel je speciálně upravena. Cílem celkové úpravy oceli, je vzbudit opotřebovaný dojem. Vše je zamýšleno tak, aby ocel působila drsným neopracovaným vzhledemPřírodní dřevo, které tvoří velkou část komody, je opatřeno podobnou povrchovou úpravou jako surová ocel. Neupravené dřevo je však ještě ošetřeno olejovým nátěrem.

Specifickým prvkem jsou poté dvířka skříněk a zásuvek, které jsou vyrobené také, ze speciálně upravené, oceli. Je zde zvolena světlejší ocel, která má taktéž vyvolat dojem opotřebenosti. Zajímavé skvrny, nepravidelné zbarvení a občasné rýhy, jsou speciálně zamýšlenými prvky, které z TV stolku tvoří originální kousek. Surový vzhled poté zvýrazňují masivní nýty, které jsou umístěny po obvodu dvířek. Tmavé nýty pak skvěle ladí se světlejší ocelí a zvýrazňují celkový design TV stolku.

TV stolek je poměrně široký (240 cm) a je symetricky, pro estetický vzhled, rozdělen na dvě stejné části. Stolek je tedy tvořen dvěma částmi se dvěma zásuvkami a dvěma policemi, které jsou zakryty dvířky. Dvířka jsou posuvná a jsou napojena na kolejnici. Díky této posuvné funkci je možné během malé chvíle, vytvořit z komody naprosto odlišný kus nábytku.

Zmíněná kolejnice je taktéž vyrobena z oceli a disponuje profilovanými kolečky, taktéž z oceli. Posuvný mechanismus je sám o sobě velice jednoduchý a snadno se ovládá. Přidání kolejnice, dodává stolku ještě surovější vzhled a spojuje celý stolek do jednoho propojeného celku

Hodnocení

Zatím od vás nemáme žádné názory


  • 10 let na trhu
  • Výnos a montáž zboží
  • Zboží skladem
  • Možnost splátek

Související zboží

V této kategorii se bohužel zatím nenachází žádné zboží.

Zboží přidáno do oblíbených.

Zboží odebráno z oblíbených.