📣📣📣 Postelové sety opět skladem! 🔥 Sleva do neděle na většinu setů! 🔥 Neváhejte, akce končí v neděli a sety rychle mizí! 👉👉👉 Nabídka zde 👈👈👈

Nakupte ještě za 6 000 Kč a dopravu budete mít zdarma.

Inspirace, rady, tipy

5 rychlých a levných způsobů, jak oživit domácnost

Už vás váš stávající interiér přestal bavit? Nebo je nudný a vy máte potřebu jej nějakým způsobem oživit? Potom jste tedy na správném místě! Nechte se inspirovat našimi nápady!

Každý někdy zažil při pohledu na svůj domov pocit nespokojenosti s vzhledem interiéru. Možná máte odzkoušených několik stylů, které byly největším trendem, nebo barvu zdi, kterou milujete, ale nyní je to málo! Máte pocit, že váš interiér potřebuje nějakou alespoň malou změnu či oživení. Bez ohledu na to, co vás k tomuto kroku vede, zajisté budete chtít oživit svůj domov novými a moderními dekoracemi. A co bude nejlepší? Že nemusíte utrácet desetitisíce, abyste zdokonalili váš domov. Jestliže jste připraveni vnést do vašeho domova novou jiskru, můžeme začít.

Malá i velká změna v kuchyni

Je opravdu skvělé, jak i malé drobnosti dokáží ovlivnit celkovou estetiku vaší domácnosti. Nejlepší na tom je, že možnosti jsou dá se říct nevyčerpatelné. Pokud plánujete oživení kuchyně, zkuste vyměnit rukojeti. Na bílé lince budou úžasně vypadat mosazné úchyty. Jestliže nemáte za kuchyňskou linkou obklady, doporučujeme se porozhlédnout po velmi cenově dostupných skleněných dlaždičkách na síti, které najdete v různých barvách a dokáží velké zázraky v kuchyni.

Změna v obývacím pokoji

Proměna zdi v obývacím pokoji je ideální způsob, jak provést zásadní změnu, aniž by vás to stálo velkou námahu či čas. K tomuto kroku skvěle poslouží tapeta nejlépe s “hravými vzory”, která promění celý obývací pokoj v bohatší a dynamičtější místnost. Nebo jednoduše naneste na jednu zeď vaši oblíbenou barvu. Pokud se ale strachujete a malba či tradiční tapeta je pro vás nepřípustná, zkuste zvážit další možnosti, jako jsou odnímatelné tapety, které můžete využít, aniž byste ničili zeď.

Změna polštářů

Různá drobná dekorace například polštáře na pohovce, jsou v zásadě make-up pro obývací pokoj. Můžete je podle potřeby a situace změnit. Dokonce i podle nálady a ročního období. Výsledek bude vždy dokonalý. Můžete přidat více než jen dva polštáře. Zvolte krásné a výrazné barvy, aby se prostor stal efektivnější a barevnější. Máte rádi osobité interiéry, jako je například boho styl? Pak tedy neváhejte a přidejte polštáře z přírodní tkaniny, organickými odstíny a netradičními ornamenty.

Galerie na zdi

Stěna se spoustou fotografií není jediný možný způsob, jak pomoci oživit váš prostor. Vaše stěny se totiž mohou předhánět v tom, kolik můžete mít “oživujících” možností.
Uspořádejte důmyslně několik závěsných polic, abyste mohli dokonale vystavit některé vaše velmi oblíbené předměty z cest, přidali nádherný obraz, nebo také vytvořili krásnou galerii z fotografií. Zkuste fotografie v šedé barvě v černém rámečku, které dostatečně zvýrazní váš zvolený prostor.

Změna lůžkovin

Vaše postel je středobodem celé vaší ložnice. Proto, pokud chcete vnést více nového designu , pak tedy neexistuje snad lepší místo nežli ložnice. Změna lůžkovin bude tím správným řešením.
Změňte obvyklé lůžkoviny za ty neobvyklé, například postel ve stylu rustik s krásnými vlněnými přikrývkami nebo barevné, působivé vzory a mnoho dalších, které byste jen tak na běžné lůžko neumístili. Buďte kreativní a otevřete dvířka vaší fantazii.

Zboží přidáno do oblíbených.

Zboží odebráno z oblíbených.