Nakupte ještě za 6 000 Kč a dopravu budete mít zdarma.

Inspirace, rady, tipy

Chcete, aby vaše postel vypadala jako ta z hotelu? Žádný problém!

Vrátili jste se z cest a teskníte po hotelovém, pohodlném lůžku? Tak proč takové nemít i doma? Jak? Vše potřebné vám prozradíme.

Zamilovali jste si ty krásně upravené a pohodlné postele v hotelích? Pokud cestujete, jistě víte, že některé hotelové postele jsou jedny z nejpohodlnějších. A to nejen z toho důvodu, že jste po celodenním cestování unavení. Jak je to tedy možné? Proč jsou hotelové postele tak nadýchané? Co udělat pro to, abyste se i vy ve vaší posteli cítili jako na obláčku? Překvapí vás, když vám prozradíme, že v tomhle kroku není nic složitého, ale naopak jde vše velmi jednoduše? Stačí jen trochu snahy a správného materiálu. Musíte mít správné polštáře, prostěradla i přikrývky. Dnes jsme si pro vás připravili podrobný postup, jak vytvořit z vaší postele krásné a pohodlné hotelové lůžko. Podíváme se na to, co pro to musíte udělat a společně takové lůžko připravíme!

Bílé povlečení je základ

Všechny kvalitní hotely musí splňovat určité standardy a to i ty postelové. Jedním takovým standardem je použití bílého ložního prádla. Díky těmto barvám postele vypadají nejen příjemně, ale také relaxačně. Pokud ale pro vás celá postel v bílé barvě nepřipadá v úvahu, použijte bílé prostěradlo i polštáře a šedou přikrývku s bílými motivy. Ve výsledku vytvoříte nádherný kontrast, který se společně s vaší krásnou postelí bude dokonale vyjímat a tvořit dokonalý estetický pár.

Správný materiál ložního prádla

Každý, kdo zná hotelové postele jistě ví, že ložní prádlo je zde velmi prodyšné. Proto se na hotelovém lůžku cítíte příjemně celou noc. Dokonalá prodyšnost je jedna z nejhlavnějších klíčových vlastností, díky nimž jsou lůžka tak příjemné a pohodlné. Převážně se používají lněné nebo bavlněné ložní prádla z česané příze, které mají prodyšné vlastnosti, a které lze prát i na 90 stupňů, což je výborné pro udržení krásné barvy a čistoty.

Přidejte polštáře

Hotelové postele jsou většinou zaskládané polštáři a to nejen kvůli vzhledu, ale proto, protože vám nabízejí různé polštářové možnosti. Většinou se polštáře kombinují následovně: měkké polštáře jsou dole, polštáře z mikrovlákna a pěny jsou nahoře. Tato kombinace tří druhů polštářů po celé šíři lůžka vám poskytne podporu a především pohodlí. Díky tomuto kroku bude vaše lůžko vypadat jako ze žurnálu.

Matrace

Dotáhněte pohodlnost až na samotný vrchol pomocí správné matrace. Hotely jak je známo, používají taštičkové matrace. Jsou to matrace, které jsou vyhlášené pro své pohodlí, zdravý spánek a dokonalé kopírování páteře v celé délce. Jestliže ale nechcete investovat do nové matrace, vyzkoušejte jeden z našich topperů, jenž poskytne pohodlí a společně s ložním prádlem bude lůžko pohodlné.  

Závěrem

Nejenže vaše postel bude vypadat překrásně, ale bude také velmi pohodlná a o to nám v dnešním článku jde! Jen velmi jednoduchým způsobem lze získat pohodlné hotelové lůžko, tak proč toho nevyužít?

Zboží přidáno do oblíbených.

Zboží odebráno z oblíbených.