Nakupte ještě za 6 000 Kč a dopravu budete mít zdarma.

Inspirace, rady, tipy

Ložnice odráží vaši osobnost

Ve svém domově si svůj pokoj hýčkejte. Ložnice je váš osobní prostor a je nutné si ji zařídit tak, aby vám v ní bylo dobře na duši. Můžete se řídit nejnovějšími trendy anebo se řídit svým srdcem. Lze to i spojit a vytvořit tak unikátní pokoj plný věcí, které vám budou dělat pěkný den. Ložnice je místo relaxace a odpočinku. Vytvořte si takovou, která to splňuje.

Den začíná kvalitním spánkem. Bez něj, je člověk podrážděný, unavený a nevrlý. Je tedy nesmírně důležité si doma vytvořit takovou ložnici, ve které nám bude příjemně a přinese nám kýžený odpočinek.

Experti na zařízení interiéru doporučují volit neutrální nábytek a ten doplnit aktuálními barvami. Tedy postel, komody, skříně a další ladit do bíla, šeda, s dřevěnnými akcenty. Dekorace, textélie a drobné předměty pak můžete měnit tak často, jak budete chtít a vaše peněženka nebude tolik krvácet.

Letošní trend zimy hlásá pestrou paletu. Tedy i v ložnici by neměla zavládnout nuda. Někdy stačí barevné povlečení na posteli a pokoj se oživí.

Patří ložnice jen vám anebo celé rodině

V další řadě je při rozmísťování nábytku důležité brát v potaz, co vše v ložnici bude. Chcete ji mít čistě jako osobní zónu anebo dovolíte zřídit pracovní koutek  s psacím stolem manžela a vyhradíte místo na pelíšek svého čtyřnohého kamaráda? Rozhodně si přes práh ložnice nepouštějte nic, co nechcete. A naopak si tam instalujte vše, co máte rádi. Článek v časopisu je jedna věc, druhá jsou vaše pocity. Myslete na sebe. Milujete oranžovou a pejsky? Tak si pořiďte oranžovou deku a moderní sošku psa. I maličkosti postačí.

Podle toho co vše v pokoji bude, je nutné rozvrhnout umístění nábytku. Nejlépe se osvědčilo, místnost rozdělit na funkční zóny a těch se držet.

Aktuální trendy hýbou světem, tedy i vaším domovem

Poměrně velkým světovým tématem je ekologie a snížení spotřeby surovin. I v ložnici můžete pomoct, udržet naši planetu zdravou. Pořiďte si koberec. Stačí ten kusový. Hřeje holé nohy, ale také drží teplo a není nutné tolik topit. To samé platí i o záclonách a těžkých nepropustných závěsech. Oknem tak neuniká teplota.

Co se týká materiálu, volte ty, které nijak nezatěžují životní prostředí. Nebo aspoň co nejméně. ideální je vlna a bavlna.

Technologie by měla zůstat za dveřmi. Avšak doba si žádá své, a tak i v tomto klidovém pokoji již lze zcela obvykle nalézt televizi, herní konzoly a stolní počítač. Myslete na to již před zařízením a snažte se co nejlépe ukrýt kabely. Pokoj bude působit uklizeně a bezpečně. Ocení to všichni rodiče a majitelé mazlíčků.

Pokud chcete nejnovější výstřelky, můžete si nechat nainstalovat samozatemňovací rolety, reproduktory ze kterých šumí les a bublá potůček.

 

 

Zboží přidáno do oblíbených.

Zboží odebráno z oblíbených.