Nakupte ještě za 6 000 Kč a dopravu budete mít zdarma.

Inspirace, rady, tipy

Několik výhod pohovek z Eko kůže

Ulehčíme vám rozhodování se nad výběrem materiálu pro vaši pohovku. Pokud přemýšlíte nad eko kůží, máme pro vás několik výhod souvisejících s tímto materiálem.

Kůže, komu by se nelíbil nábytek v krásné kůži, který dokáže vytvořit pocit pohody v jakékoliv místnosti?

Všimli jste si někdy, že většina hotelů a restaurací vybavuje své interiéry koženým nábytkem? Bude to proto, protože krásný kožený nábytek dodává pocit luxusu, vyšší třídy a dobrý vkus. Navíc se tento materiál hodí k jakémukoliv stylu v interiéru, zůstane dlouhou dobu jako nový a s dalšími výhodami, které se dozvíte níže, bude pohovka z Eko kůže vypadat nádherně a dodá místnosti charakter. Tak jdeme na to!

Výhody Eko kůže

Jaké výhody vám tedy pohovka z Eko kůže přinese? Čtěte dále!

  • Bylo by opravdu složité překonat estetický vzhled pohovky z Eko kůže, protože když vstoupíte do obývacího pokoje, ve kterém je umístěná kožená pohovka, může na vás takový obývací pokoj působit tepleji a mnohem více osobitě. Její vzhled je pevný a vypadá jako pohovka na špičkové úrovni.
  • Bezstarostná údržba. Údržba koženého nábytku nebude nijak namáhavá. Pokud je pohovka zaprášená, utřete ji jemným hadříkem z mikrovlákna a jednou za šest měsíců ošetřete čalounění kondicionérem vhodným pro Eko kůži. Ošetření kondicionérem trvá pouhých pár minut, ale pohovka díky vaší minimální péči bude trvat věčně.
  • Vhodné pro alergiky. Kůže je také velmi ideální k vytvoření prostředí pro lidi trpící alergií na prachové roztoče. I kožní alergie nejsou zde žádným strašákem díky snadnému čištění. Oproti textilním pohovkám, které nelze jednoduše vyčistit, a ve kterých se takové nečistoty a alergické materiály přímo rozmnožují.
  • Odolné proti skvrnám od tekutiny. Jestliže se vám stane, že rozlijete sklenici vína na novou textilní pohovku, zajisté budete mít potíže s úplným čištěním. Oproti složitému čištění textilie, vám pohovka z Eko kůže může nabídnout pravý opak. Pokud vylijete nějakou tekutinu, nebo i červené víno, jednoduše jej otřete savou látkou bez toho, aniž by pohovka byla dlouhodobě poškozená.

Eko kůže je jednou z nejvšestrannější a funkční možností, kterou budete milovat.

Zboží přidáno do oblíbených.

Zboží odebráno z oblíbených.