Nakupte ještě za 6 000 Kč a dopravu budete mít zdarma.

Novinky & zajímavosti

Výhody dřevěného nábytku

Všechen tradiční nábytek najdete vyrobený ze dřeva. S moderní průmyslovou revolucí a vyspělou dobou, se začal objevovat nábytek vyrobený z materiálů, jako je hliník, sklo, ocel a plast. Tyto materiály pro výrobu nábytku jistojistě způsobily průlom v nábytkářském průmyslu, ale dřevo zůstává bezpochyby základním a oblíbeným materiálem při výrobě kvalitního nábytku. Nejen, že je dřevo kvalitní a věčné, ale také nadčasové a všestranné. Ať už kupujete dřevěné lůžko do ložnice, dětskou postel nebo židle do jídelny, vždy dokážete propojit věčnou krásu s moderním nebo venkovským stylem.

Výhody dřevěného nábytku jsou nespočetné. Můžete kombinovat dřevo s nábytkem z oceli, skla, ale přirozená krása dřeva, vám vždy dodá teplo a charakter v každé místnosti. Nyní si přečtěte několik výhod dřevěného nábytku.

• Odolnost a pevná struktura
Dřevěný nábytek je extrémně odolný a vyžaduje minimální údržbu. Díky jeho dlouhotrvající kvalitě, může být dřevo využito i v kuchyni, jídelně a všude tam, kde se v interiéru dá použít. Nábytek může vydržet po několik generací jako nový a to s minimální péčí.

• Snadná údržba
Nábytek ze dřeva je téměř bez námahy udržován. Jednoduše otírejte dřevěné povrchy pravidelně, hadříkem z mikrovlákna navlhčeného vodou. Nedovolte, aby se na stolech, židlích nebo lavicích po dlouhou dobu usazovala voda nebo prach.

• Dekorační spona
Přidání kusu dřevěného nábytku do místnosti zcela změníte vzhled a dojem. Dřevěný nábytek nabízí eleganci, kouzlo a sofistikovanost do všech místností.

• Hodnota
I když můžete zaplatit více za kus nábytku z masivního dřeva, dřevo je stále cennější než jiný materiál používaný při výrobě nábytku. Přírodní struktura dřeva zaručuje, že každý kus nábytku je jedinečný a dokonalý.

Počáteční náklady na dřevěný nábytek mohou být vyšší než u jiných materiálů, ale díky jeho životnosti, následující roky budete těžit z výhod, které vás mile překvapí a vy tak nemusíte pořizovat další nábytek, který odlehčí vaše úspory. V závislosti na vašem rozpočtu můžete vybrat nábytek vyrobený z měkkého dřeva, jako je borovice, což je cenově výhodnější, nebo můžete zvolit nábytek vyrobený z tvrdších exotických dřevin, který je finančně nákladnější, ale za to nesmrtelný.

• Modifikovatelnost
Krása dřevěného nábytku spočívá v tom, že může být v průběhu času měněna, aby získala druhý, třetí nebo čtvrtý život. Pomocí broušení a barvení nebo malování můžete dřevěný nábytek zušlechtit a dát mu zcela nový vzhled.

 

Zboží přidáno do oblíbených.

Zboží odebráno z oblíbených.