Nakupte ještě za 6 000 Kč a dopravu budete mít zdarma.

Inspirace, rady, tipy

Dopřejte si masáž a relax u sebe v koupelně

Nároky a požadavky lidí se neustále zvětšují. Není tedy podivné, že i v  koupelně se zavádějí novinky, které před dvaceti lety byly nemyslitelné. Nejen v  létě si tak dnes lze vychutnat kapky deště anebo rovnou silný proud vodopádu u vás doma. Stačí na to speciální hlavice. Hned se bude lépe relaxovat.

Brzy nastanou teplé dny a začne otázka, kde najít příjemné osvěžení. Někdo to řeší návštěvou lunaparku, jiný napustí bazén pro děti na balkoně, další se otírá mokrým kapesníkem a celý den stráví prakticky před větrákem. Jenže dnes už si lze dopřát i osvěžení doma v  koupelně. Existují nástavce, které připomínají svým proudem buď kapky deště anebo vodopád.

Sprchování evokující přírodu

Příjemné drobné kapky dopadající na rozpálené tělo anebo silný proud. Někdo si toto potěšení dopřává i celoročně. Navozuje to totiž pocit, že jste někde v  přírodě, pralese a ne doma v  činžovním domě. Pokud doplníte koupelnu přírodními prvky, dřevěným stolkem pod umyvadlo, svíčkami apod. bude to dokonalé.

Jedinou nevýhodou je větší spotřeba vody, s  tím však musíte počítat. Jsou i výrobci, kteří se snaží snížit toto číslo, ale i tak je rozdíl oproti běžné hlavici. Ty největší hlavice přesahují i 30l/min. Pokud tedy budete dennodenně šetřit vodou, občas si zahřešíte a na účtu to nepoznáte.

Tyto dešťové hlavice, označované jako PowderRain jsou tvořeny systémem silikonových trysek. Ty jsou pečlivě navrženy a rozmístěny tak, aby tvořily dokonalé kapky. Dostatečně jemné a přitom tak velké, aby byly na těle příjemné. Je zřejmé, že tomu předcházelo mnoho zkoušek a prototypů.

Domácí salón

Dnešní koupelny už neslouží pouze k  hygieně. Ale i k  relaxaci. Jsou tak vybaveny světly, hudbou, mnoha hlavicemi a jejich kombinacemi. Objevují se i masážní trysky. Nač chodit na wellness, když si je můžete užít doma, kdykoliv si vzpomenete. Trysky hloubkově masírují oblast krku, šíje a beder. Jsou nastavitelné, takže si je jednotlivý uživatel přizpůsobí.

Dokonalá dnešní koupelna je tedy spíše salonem a plnohodnotnou místností. Začít můžete u nainstalování nové masážní hlavice a změnou odkládacího stolku a police.

 

Zboží přidáno do oblíbených.

Zboží odebráno z oblíbených.