📣📣📣 Postelové sety opět skladem! 🔥 Sleva do neděle na většinu setů! 🔥 Neváhejte, akce končí v neděli a sety rychle mizí! 👉👉👉 Nabídka zde 👈👈👈

Nakupte ještě za 6 000 Kč a dopravu budete mít zdarma.

Inspirace, rady, tipy

4 nejčastější chyby při zařizování bytu

Všeho moc škodí. Pokud sami zařizujete byt, přečtěte si naše 4 největší omyly, kterých se laici dopouští. Snáz se jich tak vyvarujete. Váš byt pak bude pro vás pravým domovem.

Zařizujete nové bydlení? Zkuste se vyvarovat omylům, které udělali už mnozí před vámi. Někdy se až tak moc snažíme mít moderní pěkné bydlení, že to prostě a jednoduše přeženeme. Pak je překombinováno a nic nedává smysl.

1. Mnoho barev

Bílá barva jde do pozadí a preferují se barvy. Dokážou změnit vzhled celého interiéru. Sjednotit jej, ale i rozbít. Najednou jsme nadšení a každý pokoj vymalujeme jinou barvou. Oranžová ložnice, dětský pokoj do žluta a obývací pokoj přeměníme na zelený prales. Jenže z toho může jít hlava kolem. Stejně jako z dokonale sladěného bytu do jedné barvy anebo příliš tmavého. Ano, pro některé může být nuda, ale pořád se hodí k doplnění výraznějších tónů. Volte spíše dvě tři barvy a ty rozneste po pokoji. Platí taky, že nebarvíme všechny stěny, ale pouze jednu.

2. Příliš módní

V časopise o bydlení psali, že je v kurzu ratanový nábytek? Tak honem vyměníte funkční pohovku. Ale časem začnete litovat. Klasický případ, že ne vše, co je psáno, je pro vás. Nenechte se naplno ovlivnit trendy. Myslete na sebe a nechte zviditelnit svou osobnost. Každý má svůj vkus a požadavky. To, co vyhovuje jednomu, zase přináší trable druhému. Sledovat trendy je fajn, ale berte to jen jako

3. Podceňujete funkci a důležitost

Často to platí o podlaze. Při výběru krytiny mnoho lidí sáhne ke kompromisu anebo vybere to, co má soused Josef. Nehledí však na své potřeby. Soused totiž nemá doma psa a necvičí jógu. Zkuste se nad výběrem více zamyslet a nechte si i poradit. Sice je teď v každém druhém pořadu o bydlení vinyl, ale nezapomínejte ani na PVC a linoleum či lité podlahy. Vše má svá pro a proti.

4. Každý pokoj jiný

Chápeme, že vy tíhnete spíše k rustikálnímu stylu a partner k moderně, ale kombinace by nejspíš dřela. Rozhodněte se pro jeden, který bude sedět oběma a vneste jej do každého pokoje. Rozhodně nejde mít rustikální kuchyň, minimalistickou ložnici a koupelnu jako na zámku. To by spolu nehrálo.

Při zařizování bytu myslete především na potřeby vaší rodiny. Samozřejmě se můžete nechat inspirovat různými časopisy, pořady, weby a články, ale konečné rozhodnutí je na vás. Důležité je, aby se vám doma líbilo.

Zboží přidáno do oblíbených.

Zboží odebráno z oblíbených.