Nakupte ještě za 6 000 Kč a dopravu budete mít zdarma.

Inspirace, rady, tipy

Obklopte se žlutou a zapomenete na chmury

Optimismus, pozitivismus. Emoce je nutné držet v horních příčkách. Pokud na vás dolehla špatná nálada a deprese je dobré se obklopit sluncem. A to nejen že otevřete okna, ale přinese jej i v podobě textilu a doplňků. Ti odvážnější mohou za jedno odpoledne vymalovat. Žlutá rozjasní každý tmavý kout a přinese radost všem, kdo se v její blízkosti nachází.

Dobré bydlo přináší radost do života. Ve složitých životních situacích, v izolaci a v psychické nerovnováze je nutné myslet pozitivně. Aby se vám to dařilo, obklopte se oblými tvary a jasnou žlutou barvou. Všichni totiž známe, že na jaře se usmíváme častěji než v zimě. A může za to slunce.

Žlutá vykouzlí dobrou náladu

Teplé jasné a hlavně světlé barvy přináší dobrou náladu. Pokud v nich budete trávit většinu dne, podepíše se to na vašem rozpoložení. Pokud místnost vymalujete krásnou banánovou barvou, rozjasní ji to. I ty nejtmavší kouty. Bude totiž odrážet denní světlo.

Pro veselou náladu je také dobré míchat různé povrchy, textury, materiály a tvary. Interiér tak bude působit svěže a hravě a dobije vás energií.  Na sedací soupravu poházejte polštářky různých velikostí. Rostliny umístěte do různě tónovaných květináčů. Na zeď zavěste rodinné fotografie anebo si namalujte vlastní barevný obraz. Nemusíte být zrovna Picasso. Stačí i stříkance ve stylu Pollocka.

Pokud nelze být venku pod širým nebem, vytvořte si jej uvnitř

Žlutá barva připomíná slunce. Můžete si v pohodlí domova zařídit i piknik koutek. Interiérové stany jsou oblíbené nejen u dětí, ale těšit se z nich mohou i dospělí. Poskytne soukromí a poskytne prostor pro nové rodinné hry a zážitky. Pokud na zem položíte jemnou deku a pár pohodlných polštářků, získáte skvělý odpočinkový prostor.

Nezapomínejte na vystavení osobních předmětů. I ty dokážou prostor oživit. Dobrým trikem jsou i párty prvky. Girlandy, lampiony, balonky či pompomy. To vše lze do interiéru propašovat i když zrovna nic neslavíte.

Avšak na oslavu se vždy něco najde. Třeba život sám.

Zboží přidáno do oblíbených.

Zboží odebráno z oblíbených.