Nakupte ještě za 6 000 Kč a dopravu budete mít zdarma.

Poradna

Dopřejte si vysněný domov hned, ne až našetříte

Kompletní sortiment bytového vybavení, masivního nábytku, ložnicových setů, postelí, matrací i roštů nyní můžete na Maxi-Postele.cz nakupovat velmi snadno na splátky. A bude vás to stát méně, než si myslíte.

Komfortně a útulně zařízený domov je více, než jen soubor nábytku. Prostředí, v jakém žijeme, relaxujeme a pracujeme, se významně podílí na naší psychické pohodě, náladě a všeobecné životní spokojenosti. Zatímco do příjemně zařízeného bytu se vracíme rádi a opouštíme jej plni nové energie, starý nesourodý nábytek a proležená vrzající postel mnoho elánu do nového dne nedodají. Stejně tak obavy, zda starý gauč po babičce přežije další nocování návštěvy…

Nejhorším zabijákem pro psychiku je v tomto případě myšlenka: „Jednou, až si našetřím, vybavím si byt podle svých snů!“ Tyto sny se ale po několika měsících stávají přímo noční můrou – peníze na účtech nepřibývají a vy stále trávíte svůj život obklopeni nehezkým (či dokonce nefunkčním) nábytkem, ze kterého vstávají vlasy na hlavě a dennodenně bolí celé tělo.

Důvodů, proč s pořízením nového nábytku neotálet, je tedy víc než dost. A kde schází okamžité finanční prostředky, tam pomohou splátky za více než příjemných podmínek od společnosti Essox.

Bytové vybavení je vždy dobrou investicí

Mnoho lidí vnímá pořízení nábytku jako běžnou výdajovou položku – stejně jako například dovolenou, něco, co lze bez obav odkládat „na lepší časy“. Nákup kvalitního nábytku, pohodlné matrace či zdravého postelového roštu je však spíše investicí, podobně jako pořízení nemovitosti. A co víc – jde o investici do toho, co si musíte hýčkat ze všeho nejvíce – do sebe samých a do vlastního zdraví.

Jak zaznělo výše, bytové vybavené není jen věcí. Jde o způsob, jak definovat své já a jak promítnout své vnímání krásy do nejbližšího okolí. Krom funkčních požitků tak od své nové ložnicové sestavy dostanete navíc i každé ráno pořádnou dávku radosti a energie.

Kvalitní nábytek z masivu je rovněž investicí, která se vám bude úročit po dlouhá léta – někdy i po několik generací. Při koupi jakékoliv nábytkové sestavy, skříně, stolku či postele z našeho sortimentu si můžete být jisti, že pokud vás neomrzí design, nábytek vám bude perfektně sloužit po celý zbytek života.

Pokud tedy do své kalkulace zahrnete i fakt, že po pořízení krásné masivní postele vás otázka „Na čem budu spát?“ nemusí trápit třeba dalších 30 let, zjistíte, že její cena opravdu není vysoká.

Kolik vlastně stojí splátky?

Podívejme se na naši nejprodávanější ložnicovou sestavu Katy. Tento nádherný set zahrnuje masivní postel v rozměrech 90 – 180 × 200 cm (dle vašeho výběru), dokonale sladěný noční stolek s dostatkem odkládacího prostoru, metr širokou komodu s pěticí šuplíků a obrovskou dvoudveřovou šatní skříň. Tedy vše, co potřebujete k zařízení útulné, praktické a příjemné ložnice, z níž budete každé ráno odcházet dokonale odpočatí.

A cena? Při zaplacení zálohy 1.380,- Kč při nákupu si můžete tento komfort užívat za cenu necelých 550,- Kč měsíčně! Hledáte-li naopak co nejkratší dobu úvěru, stačí vám měsíčně odložit 1.380,- Kč. A to za celou, kompletně vybavenou ložnici z prvotřídního masivního dřeva, které zaručí životnost v řádu desítek let.

Chybí vám ke spokojenosti jen komfortní zdravotní matrace, ze které byste každé ráno vstávali vyspaní, odpočatí a plní energie? Můžete ji mít za 0 + 250 Kč měsíčně.

Zeptejte se tedy sami sebe: „Na kolik si cením svého pohodlí a spokojenosti?“

Zboží přidáno do oblíbených.

Zboží odebráno z oblíbených.