Nakupte ještě za 6 000 Kč a dopravu budete mít zdarma.

Poradna

Nové antibakteriální matrace českého výrobce s 38% slevou

Český výrobce matrací Mabo připravil novou kolekci 4 antibakteriálních matrací. Ty jsou určeny všem, kdo si potrpí na kvalitní spánek a hygienické prostředí lůžka. Zvláště je pak ocení alergici. My vám tyto produkty přinášíme se zaváděcí slevou 38 %!

Matrace firmy Mabo patří mezi špičku evropské úrovně. Tento ryze český výrobce disponuje kompletním zázemím pro výrobu matrací za pomoci nejmodernějších technologií. Díky tomu je značka schopna produkovat zcela unikátní matrace dle vlastních návrhů, založených na dlouholetých zkušenostech a spolupráci s předními odborníky. Produkty Mabo jsou tedy určeny všem, kteří si potrpí na kvalitu materiálu i provedení.

Čtveřice nových antibakteriálních matracíAnte, Cama, Maty a Venta – zůstává věrna filosofii společnosti. Přináší tedy špičkové materiály, přetavené do formy nejmodernějších matracových konstrukcích. K tomuto základu přidává antibakteriální materiály a technologie pro zajištění vynikajících hygienických vlastností.

Švýcarský materiál proti bakteriím ve vašem lůžku

Zatímco běžné matrace pod přídomkem „antibakteriální“ skrývají zpravidla pouze upravený potah, antibakteriální matrace Mabo jdou mnohem hlouběji. Až k samotnému jádru. Právě tam se totiž shromažďuje největší množství patogenních prvků – roztočů, hub, prachu, plísní a dalších alergenů.

Výrobce Mabo řeší tento problém aktivními antibakteriálními látkami Sanitized®, původně vyvinutými švýcarskou firmou pro medicínské účely. Účinné látky jsou přidávány přímo do směsi pro výrobu PUR pěn, z nichž jsou matrace složeny. Tato technologie zaručuje zcela rovnoměrné rozprostření aktivních antibakteriálních látek v celé hmotě matrace.

Technologie Sanitized® vytváří v matraci prostředí, které je krajně nepříznivé pro rozvoj bakterií, roztočů hub či plísní. Pro vás naopak zajistí stále svěží a perfektně hygienické lůžko. Spaní na antibakteriálních matracích Mabo je velmi vhodné jak pro alergiky, tak pro běžné uživatele, kteří si potrpí na komfort, zdravý spánek a naprostou čistotu.

Perforace a 3D tvarování pro svěžest a čistotu

Aktivním antibakteriálním složkám Sanitized® pak zdatně sekunduje speciální technologická úprava matrací Mabo. Jejich pěna je hustě perforována, díky čemuž je zaručeno intenzivní odvětrávání i odvod nadbytečného tepla a vlhkosti. Mikroskopická perforace však (na rozdíl od levných technologií) nemá negativní vliv na životnost a kvalitu matrace. Matrace zkrátka dýchá.Antibakteriální matrace Mabo Ante

Díky tomu se již nikdy nesetkáte s nepříjemným zápachem starší matrace. Čtyři novinky z dílny Mabo zůstávají svěží po celou dobu jejich mnohaleté životnosti. A protože Mabo v kvalitu svých matrací opravdu věří, na jádro každého modelu dostanete záruku plných 5 let.

Poslední složkou pro hygienický spánek je pak samotný potah matrací Mabo. Ten je vyráběn speciální technologií s takzvaným 3D prošíváním. Potah má tedy plastický povrch, umožňující ještě efektivnější odvod přebytečného tepla a vlhkosti. Přitom si uchovává všechny praktické vlastnosti a je možné jej snadno sejmout. Prát lze 3D potahy na 60 °C.

Třikrát pěna, jednou taštičky – vyberte si tu pravou!

Uplatnění moderních antibakteriálních technologií demonstruje Mabo hned na čtyřech nových modelech. Špičku nabídky tvoří sedmizónová oboustranná matrace Ante. Ta, krom výše zmíněných technologií, disponuje navíc 3D profilací lehacích ploch. Plochy jsou díky ní mnohem agilnější, dokonale odvětrávané a navíc ještě pohodlnější.

Sedmizónová matrace Cama kombinuje perforované PUR pěny s BIO pěnou, vyráběnou z rostlinných výtažků. Také tento model nabízí kombinaci všech zmíněných antibakteriálních technologií, včetně čtveřice 3D potahů. To samé lze říci o matraci Maty, které chybí pouze ekologická složka BIO pěny.

Pro ty z vás, kterým lépe vyhovuje klasická koncepce, připravil výrobce Mabo matraci Venta. Ta v sobě kombinuje masivní, přesto dokonale prodyšné jádro z taštičkových pružin a oboustrannou vrstvu antibakteriálních pěn různé tuhosti. Nechybí samozřejmě nic z doplňků zmíněných výše.

Všechny 4 nové antibakteriální matrace Mabo můžete v našem obchodě pořídit ve velikostech 80, 90 a 100 × 200 cm. Neváhejte však – sleva až 38 % platí pouze v rámci časově omezené zaváděcí akce!

Zboží přidáno do oblíbených.

Zboží odebráno z oblíbených.