Nakupte ještě za 6 000 Kč a dopravu budete mít zdarma.

Tvoříme Maxidomov

Jakou zvolit matraci, aby záda nebolely

Vstáváte rozlámaní? Budíte se několikrát za noc? Možná už je tedy ten pravý čas, pořídit si novou matraci. Vzhledem k tomu, že trávíte přibližně 3000 hodin ročně ve vaší posteli, je důležité, abyste investovali do matrace, která vám poskytne ten nejlepší a nejkvalitnější spánek. Výběr nové matrace není malé rozhodnutí, ale můžete si jej udělat jednoduchým. Sestavili jsme několik bodů, jak si vybrat matraci podle vašeho rozpočtu a materiálu. Prozkoumali jsme vše proto, abychom vám usnadnili rozhodování a výběr.

Pružinové matrace - Tento typ matrací je nejrozšířenější a nejpoužívanější matrací. Kvůli spirálové podpoře celého těla, najdou v této matraci obdiv lidé s bolestmi zad a nadváhou. Cenová relace je velmi přijatelná a můžete si vybrat širokou škálu materiálu přidaných na horní straně. Můžete zvolit hypoalegrení pěnu, PUR pěnu s fleecem a mnoho dalších.

Paměťové matrace - Paměťové matrace získaly svou popularitu a prodávanost díky odolnosti a výdrži. Tyto matrace jsou vyrobeny z několika různých vrstev pěny. Při nákupu paměťových matrací, se setkáte s PUR pěnou, nebo studenou pěnou. Obě mají jedinečné schopnosti, které reagují na hmotnost a teplotu těla. Další pozitivní vlastností této matrace je, že poskytuje rovnoměrnou podporu celého těla a reguluje tělesnou teplotu. To znamená, že je matrace prodyšná a vy se tak méně potíte. Pokud s vámi sdílí lůžko další člen, nemusíte se obávat, že dotyčný bude na matraci vašim otočením nadskakovat. Paměťová pěna absorbuje pohyb a zajistí vám i partnerovi nerušený spánek.

Matrace s kokosovým vláknem - Pokud hledáte pevnou podporu pro své tělo, zvolte matraci s kokosovým vláknem. Pro lidi, kteří trpí alergiemi na prachové roztoče a jiné, jsou kokosové vlákna velmi přirozené pro své antimikrobiální účinky. Kokosové vlákna, vyrobené z lusku kokosu zabraňují nadměrnému pocení, tudíž se vaše tělo bude cítit chladnější.

Zboží přidáno do oblíbených.

Zboží odebráno z oblíbených.