Nakupte ještě za 6 000 Kč a dopravu budete mít zdarma.

Tvoříme Maxidomov

Zařiďte si s námi obývací pokoj jako ze Skandinávie

Skandinávský styl je vyznačován minimalismem, jednoduchostí, funkčností a to především v malých bytech, kde je velmi oblíbený. I když je tento styl známý již po desetiletí, stále zůstává mezi prvními trendy v interiérovém designu. Skandinávský design zahrnuje použití především přírodních materiálů, jako dřevo, len a jiné. Také přírodní tvary, abstrakce a přírodní prvky obohacují tento uznávaný styl. Pokud se vám skandinávský styl zalíbil či jste se pro něj rozhodli kvůli malému domácímu prostoru, máme pro vás kompletní vybavení pro obývací pokoj ve skandinávském stylu.  

Pohovka

Pohovka je nejdůležitější součástí obývacího pokoje. Jedná se o největší, tedy dominantní kus nábytku, který je vždy jako první na očích. Vybrali jsme pro vás  rozkládací rohovou sedací soupravu Roco Pik, která jak barvou, tvary, ale i velikostí padne do každého skandinávského interiéru. Jestliže jste fajnšmekr a potrpíte si na kvalitní a krásné bydlení, rozhodně pro vás bude sedací souprava Roco Pik ideální.

Konferenční stolek

Druhým a také hlavním nábytkem v obývacím pokoji je konferenční stolek. Takový kus nábytku by měl být vždy elegantní, jednoduchý, s čistými liniemi a funkční. 

S těmito parametry a proporcemi vám můžeme nabídnout konferenční stolek Eban, který díky své stabilitě a celkovému rozvržení stolku splňuje kritéria funkčnosti, ale i nadčasového vzhledu a samozřejmě skandinávského stylu. Stolek s rozměry 90x50x37,5 cm bude možné umístit do menších i větších prostorů.

Obývací stěna

Jak jste si již všimli, skandinávský design zahrnuje dřevěné, kovové a především textilní prvky, které nesmějí chybět. Aby byl seznam materiálů téměř kompletní, připravili jsme pro vás trojdílnou obývací stěnu Iova, s rozměry 296x193x48 cm. Výška 193 cm může být nižší, ovšem záleží na prostoru a preferencích zákazníka. Na výrobu obývací stěny bylo použité kvalitní lamino a sklo. 

 

Dekorace

Nesmíme zapomenout na dekorace, které vytváří pravé kouzlo severského stylu. Návrháři společnosti Décor Aid vždy doporučují, a to především ve skandinávském designu, přidání přírodních prvků, zejména pokojových rostlin a čerstvých květin, kterých jsou skandinávské ulice přímo lemované. Rádi bychom ještě upozornili na koberce, které by neměly být součástí tohoto stylu, alespoň ne ty, které pokrývají celou podlahu. Skandinávská podlaha by měla být ze dřeva ponechaná ve své přirozené barvě, či lakovaná na bílo.

Snažte se celý styl dekorovat jednoduchými akcenty - vázy, fotografie v tenkém rámečku, odkládací stolky, polštáře a deky.

Zboží přidáno do oblíbených.

Zboží odebráno z oblíbených.