Nakupte ještě za 6 000 Kč a dopravu budete mít zdarma.

Tvoříme Maxidomov

Pěkná koupelna nemusí stát moc peněz

Každý pokoj má své místo v domácnosti. Některý je více navštěvovaný, jinému připadá méně důležitosti. Trendy se mění a vše se vyvíjí. Nyní se do popředí dostává koupelna. Oáza bytu. Již nestačí, aby zářila čistotou a tekla studená a teplá voda. Koupelna se stává desénovým pokojem, kde se majitelé snaží vyjádřit svou osobnost. Pokud se mezi ně řadíte anebo chcete, nebojte, nebudete vás to stát celý roční plat. Je možnost, jak si dopřát pěknou koupelnu, bez vysokých investic.

 

Tak jako se mění roční období, mění se i to, která místnost v bytě je tou dominantní. Na skutečnosti, že ústředním bodem domácnosti je dnes obývací pokoj s kuchyní a je preferován otevřený koncept, jsme si již navykli. Avšak do popředí se dostává další místnost. Své místo si vymohla i koupelna. Ta dnes ukazuje, kým majitel bytu skutečně je.

Čistota v každém koutě je samozřejmostí, ale lidé se zde čím dál tím více snaží promítnout svůj vkus a styl. Koupelna již není místem, kde si po návštěvě záchodu umyjeme ruce, ale je to uklidňující prostředí. Zde ze sebe smýváme stres, relaxujeme a každý večer očistíme děti před odchodem do postele. Musí nám zde být tedy příjemně.

I s menším obnosem peněz dokážete divy

Mnozí teď nejspíš nabraly pocit, že dokonalá koupelna stojí mnoho peněz. Jenže to není vždycky pravda. Třeba takové obklady do koupelny nakupte ve chvíli, kdy jsou v akci. Co na tom, že pak budou půl roku ležet v garáži. Vy ušetříte pěkný balík peněz. Prodejci totiž objednávají ve velkém, a pokud vše neprodají, musí vyklidit sklady na další novější zboží a v takovou chvíli nastupují akce. A je dobré jich využít. Často tam najdete kousky, které se již nevyrábí a za nízkou cenu, která vůbec neodpovídá dané kvalitě a originalitě. Vyplatí se tedy počkat anebo nakoupit ještě dříve než sundáte původní obklad.

Dobrou radou pro nakupující je ta, aby vzali o nějaký ten kus dlažby a obkladu navíc. Budou určené na případné opravy po nehodách. Později by se sháněly velmi těžko. Jen si dávejte pozor, od koho zboží kupujete. Pohlídejte si důvěryhodnost obchodníka. Mohlo by se vám také stát, že nakoupíte druhou jakost či jinak znehodnocené zboží.

Proč byla dána sleva?

Nebojte se v obchodě přímo zeptat, co stojí za tak velkou slevou. Je důležité vědět, zda kupuji druhou jakost produktu, tedy může mít barevné odchylky, nemusí sedět rozměr apod. anebo prodej končí a již se daný kus vyrábět nebude. Totéž platí i o nákupu přes internet. Pokud nejsou informace uvedené, zeptejte se na ně. I z tohoto důvodu je na eshopech zaveden online chat.

Ve slevách můžete nakoupit i jiné doplňky a nábytek. Umyvadlová skříňka, police na ručníky, držák kulmy a kartáčků. To vše lze koupit výhodně. Hlavně v zimních měsících jsou slevy na každém rohu.

 

Zboží přidáno do oblíbených.

Zboží odebráno z oblíbených.