Nakupte ještě za 6 000 Kč a dopravu budete mít zdarma.

Tvoříme Maxidomov

Vrátili byste se ihned na dovolenou? Neteskněte a zařiďte si obývací pokoj v pobřežním stylu

Vytvořte ve své domácnosti harmonický obývací pokoj, který pro vás bude trvalou připomínkou nádherných dnů strávených u moře. Je to snazší než se může zdát!

Nemusíte se stěhovat do krásné vily na pláž, abyste si mohli naplno užívat nádherné a uklidňující pobřežní atmosféry obývacích pokojů. Bude stačit, když si pohrajete s barvami moře, písku a budete se snažit vytvořit krásné schéma místnosti. Interiér domu v pobřežním stylu je svěží, lehký a nanejvýš jednoduchý s nádechem lehkého vánku a slunečního svitu. Tento styl může být praktikován ve všech domácnostech, avšak existuje spoustu názorů, které se shodují, že pobřežní styl je nejideálnější pro venkovské domy, prosvětlené byty či luxusní vily. Při vybírání nábytku a dekorací, nedoporučujeme vybírat doplňky a textilie pouze s mořskými motivy. Pobřežní styl je velice rozmanitý ve svých projevech, metodách i motivech, ale zároveň by měl být velmi jednoduchý a nepřeplněný. Existuje více způsobů, jak zařídit obývací pokoj v plážovém stylu, proto vám ihned pár z nich rádi představíme. Nechte se inspirovat!

  • Pobřežní styl s nádechem přírodního rustiku

Pro lehký, oblíbený pobřežní styl s kouskem přírody se nyní inspirujeme malebnými plážovými chatkami. Klíčem k tomuto stylu budou jeho nedokonalosti a nerovnosti, jako jsou ulámané okraje mušlí, a krásné čalouněné pohovky s přidanými polštáři. Můžete přidat bílé polštáře, hnědé, ale i blankytně modré.

  • Moderní plážový obývací pokoj

Oproti pobřežnímu rustikálnímu stylu, bude tento plážový obývací pokoj inspirovaný jemností, elegancí a sofistikovaností. V přítomném obývacím pokoji nehledejte ulomené mušle ani kotvy a jiné. Zde budou převládat modré námořnické barvy, proutěný nábytek a dekorace, jako jsou lucerny. K vybavení tohoto stylu doporučujeme modrou pohovku, čalouněné křeslo s tmavším dřevem a ke zvýšení komfortu a pohodlnosti proutěný stůl se sklem, který je designéry v tomhle interiérovém stylu velmi doporučován.

  • Pravý pobřežní obývací pokoj

A co teď - konec dovolené, start běžného stereotypu, kufry plné mušlí a vysněný ráj tisíce kilometrů od nás. Nezbývá nic jiného, než vytvořit z obývacího pokoje dovolenkový ráj. Pokud vám nevyhovují výše zmíněné styly, tento třetí a poslední styl vás jistě uchvátí. Jde o styl, který najdete běžně v exotických zemích, v domech na plážích. Nejtypičtější je pro tyto interiéry dřevěné obložení stěn ve světle modré barvě, které okamžitě přenese váš obývací pokoj do vámi oblíbené dovolenkové destinace. Dále světlý nábytek a tmavší modré dekorace - textilie. K nádhernému obložení přidejte umění s majákem a blankytně modrým mořem, nábytek ve světlé barvě, jako je komoda s kovovými úchyty, truhlu, jež lze použít jako konferenční stolek i odkládací prostor. Navíc truhla podpoří tento nádherný pobřežní styl. Nezapomínejte i na květiny, které zde nesmí chybět. Postavte krásnou zelenou rostlinu například na květinový stojan a sjednoťte celek. Dále přidejte další mořské aspekty - proutěné košíky, mušle, kamínky z pláže a krásné modré polštáře. 

Zboží přidáno do oblíbených.

Zboží odebráno z oblíbených.