📣📣📣 Postelové sety opět skladem! 🔥 Sleva do neděle na většinu setů! 🔥 Neváhejte, akce končí v neděli a sety rychle mizí! 👉👉👉 Nabídka zde 👈👈👈

Nakupte ještě za 6 000 Kč a dopravu budete mít zdarma.

Tvoříme Maxidomov

Exteriér vstupuje do interiéru, pomocí betonu a štuku

Styl se mění. Nejen v módě, ale i v typech našich obydlí. To co bylo in před dvaceti lety, je dneska nemoderní. Při výběru interiéru je dobrá myslet do budoucna a volit takové materiály, které budou pěkné i za deset let. Imitace betonu je dobrou volbou.

Do interiéru se pomalu promítají prvky typické pro exteriér. Vše se propojuje. Kuchyně se spojují s obývacím pokojem a ten se následně opticky přes francouzská okna prodlužuje do zahrady. Kámen se dává místo obložení stěn, dřevo vystřídalo PVC a také se pomalu v našich domovech zabydluje štuk a beton.

Stará, dobrá keramika

Beton je krásný, hladký a nadčasový. Avšak dá se velmi jednoduše nahradit keramickou dlažbou a obkladem imitující jeho dokonalý vzhled. Navíc jsou mrazuvzdorné a snadno se čistí. Taková keramická dlažba vykazuje mnohem lepší vlastnosti než klasický beton. Stejně je tomu i imitace štukové omítky. Architekti a designéři to mají moc rádi. A vy si to také zamilujete.

Imitovat můžeme v koupelně, kuchyni, předsíni. Především v koupelně oceníte méně spár a luxusní vzhled. Použít lze i na stěny v obývacím pokoji či dokonce i v osobním prostoru ložnic. Potlačuje uniformitu a dodává ráz místnosti. Beton zkrátka vyzdvihuje pokoj na vyšší úroveň a láká k posezení.

Imitace můžou věrně kopírovat vzhled skutečného betonu, ale lze na trhu narazit i na velmi levné kusy. Tady se doporučuje rozhodně nešetřit. Jednotlivé dlaždice jsou buď lesklé, matné, se vzorem, stínováním či vystouplým dezénem. Rozměrově se vyrábějí malé i velké proporce. Tvar bývá většinou obdélníkový, ale najít lze už i hexagonální.

Vše výše popsané platí i pro již zmíněné štukové omítky. Imitace je velice přesná. Dosáhnete tak dokonalého vzhledu s přesnými spárami. Je snadná na údržbu.

Levný kompromis

Pokud si přece jen přejete zachovat betonový vzhled, ale nemůžete si dovolit nákladnou investici do betonových obkladů, zvolte betonovou stěrku. Je levnější, bezespárová a v nepřeberném množství barevných odstínů. Protože jak je známo, barva dělá divy.

Obě varianty dokážete instalovat svépomocí. Z vaší práce se bude rodina těšit po mnoho generací.

 

Zboží přidáno do oblíbených.

Zboží odebráno z oblíbených.